Karanlık Bir Gecenin Öncesi-Sonrası

Eklenme Tarihi: 16.07.2019 11:30:00 - Güncellenme Tarihi: 23.02.2020 17:14:13

Güzel bir yaz akşamı, aniden, göklerdeki uçakların ve karada ki tankların sesleri ile karardı.
Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde, Türk Milletinin ve de Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kendilerine sağladığı imkanlar ile komuta kademesi içine yerleşmiş bir gurup hain, Genel Kurmay Başkanlığı'na, Kara, Hava, Deniz, Jandarma Genel Komutanlıkları na, Ankara Emniyet Müdürlüğü ne, Ankara Gölbaşı İlçesinde ki Özel Harekat Daire Başkanlığı na, Türkiye Büyük Millet Meclisine saldırdılar. Sivil halkın üzerine ateş açtılar.
Sayın Cumhurbaşkanımızın tatil amaçlı kaldığı otele bir suikast timi gönderdiler.
Ankara da bulunan Milletvekilleri, PKK'nın siyasi uzantıları hariç Gazi Meclise geldiler ve orayı terk etmediler.
Sayın Cumhurbaşkanı, her türlü tehdidi ve tehlikeyi göze alarak, İstanbul'a geldiler.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Türk Polisinin vatanperver kahir ekseriyeti bu kalkışmaya destek vermediler, karşı durdular.
En önemlisi, Türk Milletinin asil evlatları, İmanlarından başka silahları olmadan, tankların karşısında durdular. Üzerlerine açılan ateş onları yıldırmadı, şehadet şerbetini içtiler, Gazi oldular, bir adım geriye atmadılar.
Türk-İslam Mefkûresinin özünden habersiz, Mana ile aldatılmış, Maddenin esiri olmuş, cismen üniformalı, fikren satılmış hainler Milli İradenin topyekun karşı duruşu karşısında başarıya ulaşamadılar. 
Devletin hemen hemen bütün kurumlarına hile ve desise ile yıllar boyu sızmış, adeta paralel bir devlet yapılanması oluşturmuş idi. Emperyalist ABD'nin amaçları doğrultusun da Türkiye, Türk Dünyası ve İslam aleminde hizmet etmek maskesi ile yetiştirilmiş, yerleştirilmiş ve yıllar boyu destek, himaye görmüş, FETO/PYD Terör Örgütü yapılanmasının çökertilmesi, etkisiz hale getirilmesi için, tedbirler süratle geliştirilmiş, adli ve idari soruşturmalara Hukuk Devleti olmanın sorumluluğu içinde başlanmış ve sürdürülmektedir.
Bu hain kalkışmanın yıldönümünde; Gaflet, Dalalet ve İhanet içinde olanlar düşünmeli, Asil Türk Milletinin her ferdi, yaşananları ve yaşananlardan ders almayı düşünmelidirler. 
15 Temmuz, bütün uyarılara rağmen, yıllar süren bir aymazlığın, aldırmazlığın, öngörüsüzlüğün sonucudur.
Devletin bütün kurumları, siyasi erk ve muhalefet, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, bu sonucu değil, bu sonucu oluşturan sebepleri, samimiyetle aramalı, bulmalı, üzerinde düşünmeli ve bir daha olmaması için ortak akıl ile hareket etmelidirler.
YENİKAPI mitinginde sergilenen ortak tavrın maalesef devam ettirilmediği üzerinde ayrıca düşünülmesi gereken önemli bir husustur.
KONTROLLU DARBE, DARBENİN SİYASİ AYAĞI, KARŞI DARBE YAKIŞTIRMALARI, GENELKURMAY BAŞKANI, ADLİ YARGI ÜZERİNDE, söylemler, yakıştırmalar, Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin düşmanlarının, taşeron terör örgütlerinin değirmenlerine su taşımaktır.
Söz konusu VATANDIR. Vatan NAMUSTUR.
Bin kusur yıldır Türk Vatanı ANADOLU, Türk Milletinin Milli İradesi ile VATAN TOPRAĞI olarak muhafaza edilmiştir.
İktidar karşıtlığı, vatana ihanet derecesine indirilmemelidir.
Türk Devleti,
Türk Vatanı,
Türk Bayrağı,
Türk Dili,
Türk Milleti, 
Milli İrade, ortak paydamızdır.VE,15 TEMMUZ HATALARDAN DERS ALMA GÜNÜDÜR.
15 Temmuz, Onları ve Devletin bütünlüğü, Türk Milletinin varlığı için can veren Şühedayı rahmet ve minnetle anacağımız gündür.
15 Temmuz bir bayram değildir, İktidarların rehaveti sonucu emperyalizmin uşaklarının yüzlerce masum insanımızı katlettiği gündür.
15 Temmuz, Yıllar boyu, emperyalizmin desteği ile manayı kullanarak halkı aldatan, siyasi irade ce görülmeyip kullanıldığı sanılan ve Devletin kurumlarına yerleşenlerin, fark edildiklerinde alçakça saldırdıkları gündür.
15 Temmuz. Türk tarihine bir yandan kara bir leke olarak, diğer yandan Necip Türk Milletinin, asker, polis ve sivili ile Hakk tan yana direnişi ile geçecektir.
Gelin, öz eleştiri yapalım, nerede neden aldandığımızı, nerede nasıl hata yaptığımızı görelim, ALDANIŞIMIZI İTİRAF İLE ÖZÜR DİLEMEK büyüklüğünü gösterelim.
ALLAH TÜRK MİLLETİNİ KORUSUN VE YÜCELTSİN.
Selam ve Dua ile!...

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/3216/karanlik-bir-gecenin-oncesi-sonrasi

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar