Şayet utanmazsan, dilediğini yap!..

Son on iki gündür şanlı askerlerimiz, sınırımızın hemen dibinde oluşturulmak istenen piyon ve terör devletçiğini ortadan kaldırmak ve Türkiye’yi hedef alan emperyalist güçlerin çirkin ve hain oyununu bozmak üzere bir destan yazmaktadır. Bu destana mahalli güçler olarak Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) destek vermektedir. Diğer bir ifadeyle Özgür Suriye Ordusu, bizim geleceğimizi garanti altına almak üzere verdiğimiz mücadelede bizimle aynı amaca hizmet ediyor.

Bu çabayı doğru okuyan “elin yabancısı” Adebayor, attığı golden sonra verdiği asker selamıyla, Afrin’de şanlı mücadeleyi veren askerlerimize saygısını gösteriyor ama maalesef çöpü bizden olan satılık ruhlular, bırakın saygı göstermeyi, bizimle aynı hedefe yürüyen ÖSO’ya iftira atmaktan geri kalmıyorlar. Aslında attıkları bu iftira, dolaylı olarak askerimize de atılmaktadır.

Şu çok açık ki, Afrin harekâtından rahatsız olan başta Amerika ve Amerika’nın politikalarına hizmet edenlerdir.

Afrin harekâtında bütün millet bir ve beraber Mehmetçiğin arkasında ve dualarıyla destek veriyor. Bu millî duruşun karşısında durmak, insanı yalnızlığa iter, hele hele siyasetçiyi perişan eder.

Ama bir de bakıyoruz ki, içimizdeki Truva atlarından değişik sesler çıkıyor.

Biri çıkıp Özgür Suriye Ordusu için: “Bunlar cihatçı gruplardan, radikal gruplardan, bunlardan kimse medet ummasın” diyor. Sanırsınız Amerika’nın yerli borazanı.

Bir başka biri de Özgür Suriye Ordusunu, “cihatçı, selefi, kafa kesen yağmacılardan oluşan çete” olarak nitelemiş. Bu mantığa göre, bizim askerlerimizde çetelerle iş birliği içindedir. Bu alçakça bir iftiradır. Vatana ihanet eden askerlerimizi lekelemeye çalışanlar da vatan hainliği suçlamasıyla hesaba çekilmelidirler.

Bu koronun başı da her zamanki garabetini “Özgür Suriye Ordusu’nu meşrulaştıramazsınız” diyerek garip duruşunu tekrarladı.

Bu utanmazlar, nerdeyse bizim orduyu da işgalci güç ilan edecekler. Ne diyelim, biz de Resulullah’ın (s.a.v.) buyurduğunu tekrar edelim: “Şayet utanmazsan, dilediğini yap!”

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/1958/sayet-utanmazsan-diledigini-yap.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar