YETER ARTIK O TİŞÖRTÜ ÇIKARTTIRMAK YETMEZ!

Dün Türklerin 17. Türk Devleti’nin Cumhurbaşkanına suikaste gidenlerin yargılandığı mahkemeye “HERO” yazılı bir tişörtle gelen hain mahkeme başkanının tişörtünü çıkarmasını yoksa mahkemeye alınmayacağını söylemesine rağmen çıkarmamış ve mahkemeye katılmayacağını söylemiş.

Şundaki cür’ete bak. 80 milyona meydan okuyor. Devlete meydan okuyor. Bre densiz, bre alçak. Ne zaman kahraman oldunuz. Size kahramanlık nedir öğreten olmadı mı hiç? Tarihimiz kahramanlarla doludur. Hiç mi okumadın. Tabi gavurlara hoş görünmekten ibaret olan davanızda kahramanlık nedir öğrenemediniz değil mi?

Bre alçak, Türkçe kahraman yazamadın değil mi? Çünkü senin kahramanlığın Conilerin kahramanlığıdır da ondan İngilizce yazdın. O Coniler ki ölmemek için öldürürler, öldürmekten zevk alırlar. Türk’ün gerçek “KAHRAMAN”ları ise yaşatmak için ölür, diriltmekten zevk alırlar. Çanakkale’yi okumadıysan seni yakalayan kahramanları da mı görmedin. Seni öldürebilirlerdi ama yapmadılar. 15 Temmuz gecesi bu hain darbe girişimine karşı duran, tanklara göğsünü siper eden, uçaklara meydan okuyan bu aziz millet o akşam senin gibi olsalardı çevrelerindeki binlerce Fetöcü’yü öldürürlerdi. Ama onlar sadece ihaneti durdurdular. Onların kahramanlıkları öldürmek için değil vatanı kurtarmak içindi çünkü.

Kahramanlık odur ki; Vatana, bayrağa, ezan’a, Kur’an’a, namusumuza göz diken hainlerin karşısına dikilmektir kahramanlık. Girdiğin savaşta dönüp kaçmamaktır kahramanlık. Allah’a, Vatan’a, devletine ve milletine ihanet etmemek, edenlere canı pahasına fırsat vermemektir kahramanlık. Ne pahasına olursa olsun vatanını ve devletini satmamaktır kahramanlık.

Vatan düşmanlarına çevirmen gereken silahı kendi milletine çevirmenin adı alçaklıktır, hainliktir. Türkiye’yi parçalayıp yutmak isteyen yedi düvel ile anlaşmak alçaklıktır, hainliktir. Kendi devlet büyüklerine silah doğrultmak, kendi meclisini bombalamak alçaklıktır, hainliktir.

250 insanımızı şehit, 1293 vatan evladını gazi etmek gavurluktur, alçaklıktır, hainliktir.

Vatanını terk ederek, yani kaçarak gavura sığınmaktır alçaklık, hainlik.

12 Eylül darbecileri Mamak cezaevinde hepimize mavi elbiseler giydirmişlerdi. Sözde özgürlük ülkesi Amerika’da böyle tutuklulara turuncu elbise giydirip ayaklarına bile pranga takıyorlar.

YETER ARTIK O TİŞÖRTÜ ÇIKARTMAK YETMEZ. TUTUKLU ELBİSELERİ GİYDİRİLMELİ

Adalet anlayışımıza sığmaz diyenler varsa bu hain tişörtlünün cür’etine bakmalıdırlar. “Hero” tişörtlü alçak devlete meydan okuyor, 80 milyona meydan okuyor. Batı ne diyecek acaba korkusundan bıktık artık ve bu bıkkınlığımız sebebiyle “Dünya beşten büyüktür” diyen bir lideri bu yüzden destekliyoruz. Korkuları atın ve bu tişört meselesini burada bitirip tutuklu elbiseleri giydirin. Adalet Bakanımız sayın Bekir Bozdağ’ın 15 Temmuz gecesindeki korkusuzluğuna şahit olduk ve bunu yapabileceğini biliyor ve bekliyoruz.

Bu hain darbe girişimcileri 16 Temmuz için yüz bin ceset torbası hazırlamışlar. Yüz bin vatan evladını öldürmeyi göze almış bu gözü dönmüş hainler, acaba kaç kişiyi tutuklayacak ve hangi renk elbise giydireceklerdi herkes düşünsün.

Benim teklifim niyetleri kara, eylemleri kara, ihanetleri kara bu hainlere kara el

biseler giydirilmeli.

Vesselam.

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/1325/yeter-artik-o-tisortu-cikarttirmak-yetmez.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar