YAKINDA BİZİ PYD DEĞİL, AMERİKA VURACAK

Şırnak Şenoba’da Helikopter kazasında şehit olan komutanlarımıza selam olsun. Onlar vatan için şehit düştüler. Kahraman komutanımız Kato dağlarında destan yazıyorlardı. Terörle mücadele tarihimizde en başarılı operasyonlar yapılıyordu. Fetö’den sonra “askerimiz zayıfladı, savaşa girersek kaybederiz” diyenlere inat, askerimiz daha da güçlendi. İçindeki safrayı attıktan sonra daha da etkili oldu. PKK ilk kez bahar aylarında yollarda, şehirlerde terör rüzgarı estiremiyor. İlk kez Asker ve polisimiz el ele, omuz omuza operasyon yapıyorlar.

Bu elim kazadan dolayı milletimizin yüreği yandı. Herkesin aklına acaba terörist bir saldırı olduğu geldi. Lakin değildi. Bir kaza idi. Yüksekten uçmayı tercih etmeyen helikopter yüksek gerilim hat tellerine takılmış ve olan olmuştu. Alışkanlığımız ya, veya haber çıkaracağız ya hemen suçlu aranmaya başlandı. Ben de bir suçlu aramaya çıktım. Bu kahraman pilotlarımız bilerek alçaktan uçmadı ya. Bunca birikime sahip komutanlarımız alçaktan uçuşa bilerek izin vermedi ya? Neden, neden, neden?

Neden mi? Bu Amerika var ya bu Amerika. PKK terör örgütüne ağır silahlar ve uçaksavarlar verdiği için. Amerika, bu hain örgütü verdiği ağır silahları nasıl kullanacakları konusunda eğittiği için. Amerika bu hain terör örgütüne istihbarat desteği verdiği için oldu bu olanlar.

Amerika yüzünden komutanlarımız, pilotlarımız tedbirli olmak durumunda kaldılar. Terör örgütünün elinde helikopterimizi vuracak silahlar olmasa neden alçak uçuş yapsınlardı? PKK uzantısı PYD’ye uçaksavar vereceğini açıklayan Amerika değil mi? DAEŞ’in uçağı mı var ki uçaksavar veriyor. Suriye’de PYD’nin uçağını vurmak isteyeceği tek ülke var o da Türkiye. Bunu bilmeyen var mı? Prof. Dr. Şakir Gözütok hocamızın dediği gibi “hiçbir güç kontrol etmediği bir silahı, hiçbir terör örgütüne vermez.” Öyleyse bu ağır silahları, uçaksavarları ve daha açıklanmayan bombaları ve dahi istihbaratı bizi vurmaları için veriyor ve tehdit unsuru olarak sınırımızda tutuyor.

Yakında bizi PKK uzantısı PYD değil ABD vuracak.

Bu savaşa herkesin hazırlıklı olması gerek. Özellikle vatanseverlerin. Vatan için ölürüm diyenlerin. Müslümanların gavurun ayakları altında çiğnenmesine göz yumamam diyenlerin hazır olması gerek. Bir olmamız gerek. Birbirimizi suçlamayı bırakıp, kinimizi ve nefretimizi birbirimize değil, insanların ölümünden zevk alanlara çevirmemiz lazım.

“Türkiye’yi durdurun” “Erdoğan’ı öldürün” diyen batılılara hizmet etmek bu vatana ihanettir. Daha dün İsrailli askerlerin silahla vurduğu 15 yaşındaki Filistinli kızımız yerde yatarken hakaretler ve küfürler edenlerle aynı safta olmak muhalif görüşte de olsanız bu ülkenin insanına yakışmaz.

Eğer illa bir nefret duyacaksanız bize namlularını çevirmiş düşmana nefret duyun. Çünkü o düşman bizi vurmaya başladığı zaman hiç birimizi ayırt etmeden vuracak. Sen Erdoğan muhalifiydin diye seni ayırmayacak. Gelin yol yakınken gönüllerimizi, saflarımı birleştirelim de düşman sevinmesin. Bizi ikiye bölünmüş bir millet olarak görmesin. Bir referandumu ülkenin bölünmesine sebep kılmanın bir anlamı yok. Hepimiz hürce oyumuzu kullandık bitti. Hepsi o kadar. Bunu ülkenin geleceğini karartmak için bir bahane yapmanın bir anlamı yok.

Erdoğan’ı sevmeseniz de ülkemizin Cumhurbaşkanıdır. Atatürk’ü de sevmeyenler de var bu ülkede ama bu, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk tarihindeki devlet büyüğümüz olması gerçeğini asla değiştirmeyecektir.

Nasıl oruç tutmayanlara karışmıyorsak, karışmamamız gerekliyse, oruç tutmayanlar da oruç tutanlara saygılı olmak durumundadırlar. Yollarda, açıkta göstere göstere yemek yemenin, su içmenin bir anlamı var mı?

Kılıçdaroğlu “Hayır Cephesi”ni bir arada tutmaya çalışıyormuş. Ne demek “Hayır Cephesi”? Savaşıyor muyuz?

Uyanın savaş yakınımızda. Gözlerimiz görmüyor mu? Amerika başta olmak üzere batı dünyası bizi çevrelemeye çalışıyor. Çanakkale’de bizi göğüs göğüse yenemeyenler içimizden satın aldıkları hainlerle bizi vuracaklar. Eğer ki savaş çıkarsa (Allah korusun) içeride biz de diğer İslam ülkelerindeki gibi birbirimizi mi vuracağız? Yoksa Çanakkale’de, İstiklal harbinde olduğu gibi tek vücut olup göğsümüzü vatana birlikte siper mi edeceğiz?

Beyler safları sıklaştırmanın zamanıdır. Ezan okunuyor, namaz başlamak üzere. Ayağa kalkın ve safları sıklaştırın.

Vesselam.

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/1211/yakinda-bizi-pyd-degil-amerika-vuracak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar