ÇEŞİTLİ NOTLAR


Son zamanlarda yaşadığım sıkıntılar sebebiyle yazı yazmakta zorlandım. Yazsaydım neler yazardım diye kendime sordum.

DAVA ADAMI SELÇUK ÖZDAĞ VE MANİSA NOTLARI

Son zamanlarda rastlamakta zorlandığımız idealist dava adamlarından birisi Selçuk Özdağ. Koşan terleyen bir milletvekili. Candan, sıcak bir dost. Ülkesi için doğruları düşünen ve düşündüren bir idealist vatanperver. Manisa içinse adını Manisa tarihine şimdiden yazdıran bir Manisa sevdalısı.

Bizim için ve sanatçı ekibimiz için sanata ve sanatçıya değer veren bir sanatsever dost, ağabey, devlet adamı. Onunla karşılaşanların ortak cümleleri şu olsa gerek. “Selçuk ÖZDAĞ, Vatan için, millet için, devlette daha büyük yerlerde, daha büyük hizmetlerde olmalı.” Dualarımız sayın Manisa milletvekilimiz Doç. Dr. Selçuk Özdağ ile...

Benim için ise 40 yıl öncesinde aynı dava için koşturduğumuz baki bir dost. 30 yıl önce Gözyaşı filizlenirken destek olan ve 30 yıl sonra bitmek üzere iken desteğiyle Gözyaşı’nın tekrar meyve vermesine vesile olan dost. Bu zor günümüzde ailecek dualarımızda olan gerçek bir dost. Teşekkürler sayın vekilim.


AHMET ER HOROSANİ


40 yıl önce bizim ufkumuzu açan bir ER. Milliyetçi, ülkücü gençlerin önünde 40 yıldır samimiyetin, ihlasın örnek abidesi. Siyasetten öte Türk milletinin İslam’ın sancaktarı olmasındaki ruhun taşıyıcısı. Ahmet ER ağabey hasta ve rahatsız, zor günler yaşıyor. Herkese hakkını helal ettiğini ilan ediyor. Herkesin de hakkını helal etmesini istiyor. Varsa bir hak buradayım diyor. Yakınları, sevenleri ve bizler de diyoruz ki “Ahmet ER ağabey senin bizim üzerimizde çok hakkın var. Asıl sen hakkını helal et” ve dahi Ahmet Er ağabey için bir hak vaki ise ki yoktur amma yine de biz de buradayız diyoruz.


Adının artık hiçbir şekilde siyasetle anılmasını istemiyor. Bunu herkese söylememi bir görev olarak istedi benden. Ben Türk İslam davasının neferiyim. Tek dava İslam’ı yaymak, yani “İ’layı Kelimetullah” diyor.


En mahrem çantasını bana emanet etti. İnşallah birkaç ay içinde “ahmeterhorosani.com” adresinden bir sayfa ile Ahmet ER ağabeyin davasını, gençliğe mesajlarını, notlarını, yazılarını, şiirlerini yayınlamaya başlayacağız.
Çok hasta olmasına rağmen davası için görevlendirmeler yapmaya devam ediyor. Ladikli Ahmet ağa’nın filmini yapmamı istedi. İnşallah yaparız.
“Allah’ım bize iman ve ihlas adına örnek olan Ahmet ER ağabeyimize şifalar ver”

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/1180/cesitli-notlar.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar