DEVLET BAHÇELİ'YE HER EVDEN BİR OY!


Herhalde öyle olacağa benziyor.
Şunun için...
Beşinci kolun el altından yürüttüğü a simetrik propagandanın ana başlığı MHP.

Deniyor ki, Bahçeli AK Parti iktidarına destek vermekle MHP’yi bitirdi.
Yani MHP yitti gitti!


...


Bizde diyoruz ki bu ittifaktan devlet ve millet kazandı.
Madem Bahçeli, tüm saldırılara ve de parti içi muhalefete rağmen, hem terör konusunda, hem de Anayasa değişikliği konusunda iktidarın yanında (aslında ülkenin menfaatleri yanında) dimdik durdu, o halde bu vefanın bir karşılığı olmalıdır. O görevini yaptı, sen de görevini yapacaksın...


...


Bu benim şahsı görüşüm.
Seçime az zaman kaldı, meydanların nasıl karıştığını, Avrupa denilen Haçlıların nasıl fink attıklarını, karakterlerini görüyoruz. 
Evet veya hayırdan ziyade tek hedef Türkiye...


...


Evet diyenleri, yanı ülkenin %60’nı çeyrek akıl ile “İzmir’den denize dökerim” diyor CHP Konya milletvekili. Vay densiz ve de dümensiz, sen ne zaman İzmir’den denize adam döktün!
Kimi döktün?
Döktüysen, cesetlerini, mezarlarını göster...
Gösteremezsin çünkü yok öyle bir şey.
Geldiler, alacaklarını aldılar, mazbatayı sana da imzalatıp çekip gittiler.  Döktük möktük bal gibi ittihatçı yalanı.
Halk varı ile yoğu ile direndi (benim de iki amcam Erzincan çevresindeki savaşta kayıp mezarlarını bile bilmiyoruz) sen de geldin üzerine taht kurdun.


...


Şimdi de o yalan hatırlatılarak millete gözdağı vermeye kalkışıyorsun amma 16 Nisan’da yemezler. Çatlasan da yemezler, patlasan da yemezler.
Kemalistlik de bu tip yalanlardan doğdu.


...


"Bahçeli’yi geçmişte en çok eleştirenlerin başında sen gelirsin" diyenler çıkacak. Doğrudur ben gelirim, o gün yanlış gördüğümü yazdım, bu gün de doğru gördüğümü yazıyorum. Kör değiliz, sağır değiliz, vefasız değiliz.
Bahçeli ilke imza atan, şu anda tabuları yıkan lider durumunda.
Hem de yıllarca birbirlerine karşı duran ülkücü camia ile Milli Görüşçüler bir araya geldiler. Ülke adına az iş mi?
...


Bir yere gelindiğinin farkındayım. Geçmiş yılların çaresizlikleri karşısında kendilerini Ülkücü, Milli Görüşçü diye ifade edenlerin artık bu tip nitelendirmelere ihtiyacı kalmadı. Allah Resulü(sav) kendisini Müslüman olarak ifade etmişse bizde aynı yoldan giderek ister Türk, İster Arap, ister Laz olalım kendimizi Müslüman olarak ifade edeceğiz.


...

Türkiye yollarında bir olacağız kardeş olacağız. Onun için diyorum, AK Parti ile MHP’nin en azından bu ülkeye açmış oldukları kapıdan girelim, çıkışımız millet ve selamet olur inşallah.

...

Darası diğerlerine diyeceğim ama CHP uslanmaz bir yapıya sahip.

O şeyden, 19 Mayıs’dan girmiş İzmir’den denize dökerek çıkmış! Tabi 19 Mayıs gemisi de kırık mırıkmış kaçakmış. Sonra da padişahın verdiği harcırahlar, emir subayları ortaya dökülünce mor! Hangi yalancı mum yatsıya kadar yanar...


Yanmaz, CHP bu, yollarına ibrişimden örülmüş halılar döşeseniz de bildiğinden şaşmaz. Köprüden geçer, döner köprüyü kötüler.  Hava alanından uçar havaalanını beğenmez...


...


Unutmayın ısırma olayı vardı.
Ne hırs değil mi?
Mağdur milletvekili Allah(cc) korudu iyi ki kuduz olmamış...

http://www.enpolitik.com/kose-yazisi/1024/devlet-bahceliye-her-evden-bir-oy.html

Sizin Yorumunuz:

*
*

Diğer Yazılar

Diğer Yazılar