MSB: PİYADE SÖZLEŞMELİ ER HÜSEYİN KORKMAZ ŞEHİT OLDU

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), “Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 26 Aralık 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca bir Üs Bölgemize açılan taciz ateşi sonucunda kahraman silah arkadaşımız P. Söz. Er Hüseyin Korkmaz şehit
Güncel 27.12.2022 09:14:00 0

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), “Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 26 Aralık 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca bir Üs Bölgemize açılan taciz ateşi sonucunda kahraman silah arkadaşımız P. Söz. Er Hüseyin Korkmaz şehit olmuştur” açıklamasını yaptı.

MSB, bugün Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde terör örgütü üyelerinin açtığı taciz ateşi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Hüseyin Korkmaz’ın şehit olduğunu duyurdu. Bakanlık tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

“Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 26 Aralık 2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarınca bir Üs Bölgemize açılan taciz ateşi sonucunda kahraman silah arkadaşımız P. Söz. Er Hüseyin Korkmaz şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet; kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.”


Pazartesi 3.8 ° / 0.5 °
Salı 2.7 ° / -3 °
Çarşamba 3.2 ° / -3.9 °