KILIÇDAROĞLU: "BAHÇELİ, NE ZAMANA KADAR SUSACAKSIN? TESLİM EDECEKSİN YANINDAKİ ÇOCUKLARI, 3-5 TORBACI İLE GEÇİŞTİREMEZSİN"

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin sessizliğini koruyan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye seslendi.
Güncel 6.01.2023 17:25:00 0

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş cinayetine ilişkin sessizliğini koruyan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye seslenerek, “Bahçeli, ne zamana kadar susacaksın? Mafyalarla fotoğraflar çekmeye devam edersen yanındaki çocuklar da mafyacılık oynamaya başlar. Teslim edeceksin yanındaki çocukları, 3-5 torbacı ile geçiştiremezsin” dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabında bugün yaptığı paylaşımda, Sinan Ateş'in 30 Aralık’ta Ankara’da öldürülmesine ilişkin suskunluğunu koruyan Devlet Bahçeli’ye seslendi. Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Bahçeli, ne zamana kadar susacaksın? Mafyalarla fotoğraflar çekmeye devam edersen yanındaki çocuklar da mafyacılık oynamaya başlar. Teslim edeceksin yanındaki çocukları, 3-5 torbacı ile geçiştiremezsin.”


Pazartesi 3.8 ° / 0.5 °
Salı 2.7 ° / -3 °
Çarşamba 3.2 ° / -3.9 °