MHP'den Fatih Portakal'a 'soytarı' benzetmesi

Hafta başında kalp ameliyatı geçiren Devlet Bahçeli hakkında Twitter adresinden yapan Fatih Portakal'a MHP'den sert bir yanıt geldi. Milliyetçi Hareket Partisi, sosyal medya hesabından gazeteci Fatih Portakal'a 'soytarı' benzetmesinde bulundu. MHP'nin bu paylaşımının ardından Fatih Portakal manevi tazminat davası açacağını söyledi.
Eklenme Tarihi: 21.01.2016 14:04:03 - Güncellenme Tarihi: 29.03.2020 08:39:16

Kalp ameliyatı geçiren Devlet Bahçeli hakkında Twitter adresinden anket yapan Fatih Portakal'a MHP cephesinden çok sert bir cevap geldi. MHP'nin Twitter adresinden yapılan paylaşımda Fatih Portakal'a ' Fox Tv'nin soytarısı' denildi. 


BAHÇELİ'YLE İLGİLİ ANKET YAPMIŞTI

Fatih Portakal, bugün sosyal medya hesabı üzerinden, MHP Lideri Devlet Bahçeli ile ilgili bir anket yaptı. Tepki çeken ankette takipçilerine, "Sizce Devlet Bahçeli geçirdiği kalp operasyonundan sonra sağlık gerekçesiyle genel başkanlığı bırakır mı?" sorusunu yöneltti.


ÇOK AĞIR 'SOYTARI' BENZETMESİ

Bunun üzerine MHP'nin Twitter hesabından konuyla ilgili Portakal'a bir cevap verildi. Portakal'a cevaben, "Fox TV'nin Soytarısı Fatih Portakal Liderimiz Devlet Bahçeli'nin sağlığı üzerinden anket-hesap yapacak kadar alçalmış, insanlığını yitirmiştir" ifadeleri kullanıldı.
Yaşanan olay sonrası tepkiler doğarken, Fatih Portakal kendi twitter hesabından, "Ekrandan ilk gün geçmiş olsun dileğinde bulunan kişiye keşke bu sözü kullanmasaydınız. Tepki hakaretsiz de olabilirdi" sözlerini paylaştı.


FATİH PORTAKAL: MHP'DEN ÖZÜR BEKLİYORUM

Fatih Portakal MHP'den gelen açıklamanın ardından sosyal medya hesabından "Ekrandan ilk gün geçmiş olsun dileğinde bulunan kişiye keşke bu sözü kullanmasaydınız.
Tepki hakaretsiz de olabilirdi. Kurumsal @MHP_Bilgi den özür bekliyorum. Aksi takdirde yargıya başvurup, 1 tl'lik manevi tazminat davası açacağım." ifadelerini kullandı.

http://www.enpolitik.com/haber/99/mhpden-fatih-portakala-soytari-benzetmesi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*