Türk bayrağını yakınca ipler koptu!

Bayern'in 6 aylığına Spartak Moskova'dan kiraladığı Serdar Taşçı'nın neden takımından ayrıldığı ortaya çıktı. Rus taraftarların Türk bayrağını yakması üzerine Serdar Taşçı'nın Bayern Münih ile hemen anlaşmaya vardığı gündeme geldi.
Eklenme Tarihi: 04.02.2016 11:20:59 - Güncellenme Tarihi: 31.01.2020 10:36:56

Bayern Münih tarafından 6 aylığına Spartak Moskova takımına kiralanan Serdar Taşçı, Rus taraftarların Türk bayrağını yakması üzerine yeniden eski takımına döndüğü iddia edildi. 

Bayern Münih'e transfer olan Türk asıllı Alman stoper Serdar Taşçı, ilk idmanında hafif bir beyin sarsıntısı geçirince kendisi için düzenlenen imza törenine katılamadı. Bayern'in 6 aylığına Spartak Moskova'dan kiraladığı Serdar, ilk idmanında Sebastian Rode ile hava topu mücadelesinde çarpıştı ve kafasına darbe aldı. Hafif bir beyin sarsıntısı geçiren tecrübeli futbolcunun 2-3 gün dinlendirilmesine karar verilince, Serdar tanıtım toplantısına gidemedi.

Öte yandan Radyospor'a konuşan Serdar'ın menajeri Ahmet Bulut transferin perde arkasını aktardı: "Serdar milliyetçi bir çocuk, Spartak Moskova maçında Türk bayrağı yakılınca Rusya'dan ayrılmak istedi. Üç hafta önce Schalke ile anlaşmıştık. Ama Bayern'in bir stopere ihtiyacı olunca, bir gecede transfer bitti." 

http://www.enpolitik.com/haber/846/turk-bayragini-yakinca-ipler-koptu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*