Teröristler böyle temizleniyor! İşte çatışma görüntüleri

Sokağa çıkma yasağının devam ettiği Sur'da güvenlik güçleri ile teröristler arasında şiddetli çatışmalar yaşanmaya devam ediyor. Dün akşam Fox Haber'de bölgede yaşanan şiddetli çatışmalar ekrana geldi. Yayınlanan görüntülerdeki çatışma anları herkesi şaşırttı.
Eklenme Tarihi: 02.02.2016 13:25:00 - Güncellenme Tarihi: 02.02.2016 13:25:00

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde güvenlik güçleri ile teröristler arasındaki şiddetli çatışmalar devam ediyor. Yapılan operasyonlar ile birlikte teröristler köşeye sıkıştırıldı. Çok sayıda asker ve polisin görev aldığı operasyonda Sur sokakları teröristlerden temizleniyor. Dün akşam Fox Haber'de Sur'da yaşanan çatışmalara ait görüntüler yayınlandı. 

Fatih Portakal'ın sunduğu FOX Haber çatışmalardan sıcak görüntüleri ekrana getirdi. Görüntülerde askerlerin canları pahasına teröristlerle nasıl çatışmaya girdiği görülüyor.
 
Askerlerin kameraya yansıyan diyalogları ise çok dikkat çekici. Operasyonda çatılardaki teröristler vuruluyor, teröristler bombalı tuzakları da imha ediliyor.

TERÖRİSTLER ÇATILARDAN SALDIRIYORLAR

Çatışma bölgesinde asker ve teröristler zaman zaman o kadar yakın oluyorlar ki silah ve seken kurşun sesleri kulakları tırmalıyor. Teröristler çatılardan, hakim tepelerden saldırıyorlar. Teröristler roketle etkisiz hale getirildikten sonra sıcak çatışmaya giriliyor.TUZAKLAR İMHA EDİLDİ, TERÖRİSTLER VURULDU

Görüntülerde askerlerin canları pahasına teröristlerle nasıl çatışmaya girdiği görülüyor. Askerlerin kameraya yansıyan diyalogları ise çok dikkat çekici. Operasyonda çatılardaki teröristler vuruluyor, bombalı tuzaklar da imha ediliyor. Askerlerin roket atarak keskin nişancıları etkisiz hale getirdiği anlar da saniye saniye kameralara yansıyor.

http://www.enpolitik.com/haber/573/teroristler-boyle-temizleniyor-iste-catisma-goruntuleri.html

Sizin Yorumunuz:

*
*