Bodrum katındaki teröristlerle konuştular!

Günlerdir Cizre'de bulunan bir bodrum katında yaralıların olduğu ve ambulans gönderilmediği gündemlerden düşmüyor. Bugün o bodrum katına güvenlik güçleri tarafından operasyon düzenlendi. Bodrum katında kıstırılan teröristler ile HDP'li vekiller telefonda görüşürken o anda polisler operasyonu gerçekleştirdi.
Eklenme Tarihi: 02.02.2016 11:27:49 - Güncellenme Tarihi: 30.03.2020 19:56:30

Günlerdir sivillerin bir bodrum katında yaralı olarak bekletildiği yönünde kamuoyu oluşturmaya çalışan HDP'li vekiller bugün bodrum katında sıkıştırılan teröristler ile telefonda görüştüler. Telefon görüşmesinin yapıldığı sırada güvenlik güçleri bodrum katına operasyon düzenledi. 


PKK'lı teröristlerin etkisiz hale getirilmesi için düzenlenen operasyonlar kapsamında Şırnak'ın Cizre ilçesinde bir apartmanın bodrum katında kıstırılan teröristlere ait olduğu ileri sürülen ses kayıtları yayınlandı.

BASIN TOPLANTISINDA SES KAYDI DİNLETTİLER
 

Ses kaydı basın toplantısı düzenleyen HDP'li İdris Balüken, Osman Baydemir ve Meral Danış Beştaş tarafından basın mensuplarına dinletildi.
CANLI YAYINDA OPERASYON YAPILDI, BİNA YIKILDI

Telefon görüşmesi yapıldığı sırada askerler binaya operasyon düzenledi, top atışlarıyla binanın bir kısmı yıkıldı, HDP'lilerin konuştuğu telefonun diğer ucundaki PKK'lılar birden enkaz altında kaldı. Ancak HDP'li vekil ile PKK'lılar arasındaki telefon görüşmesi sona ermedi, enkaz altından canlı yayın bir süre daha devam etti.

http://www.enpolitik.com/haber/478/bodrum-katindaki-teroristlerle-konustular.html

Sizin Yorumunuz:

*
*