Özdağ 'Verdiğimiz sözleri yerine getirmeye devam edeceğiz'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa'da önemli açıklamalarda bulundu. Ak Parti'nin verdiği bütün sözleri yerine getirdiğini hatırlatan Özdağ, yeni Türkiye için Ak Parti'nin çalışmaya devam edeceğini söyledi.
Eklenme Tarihi: 09.02.2016 13:34:38 - Güncellenme Tarihi: 31.03.2020 00:20:09

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, ziyaret için gittiği Manisa'da önemli açıklamalarda bulundu. 1 Kasım seçimi öncesinde Ak Parti'nin verdiği sözleri bir bir yerine getirdiğine dikkat çeken Özdağ halka hizmetin devam edeceğini söyledi. 

Özdağ, bir dizi ziyaret için geldiği Manisa'nın Salihli ilçesinde yeni yapılacak bazı tesisleri yerinde inceledi.

Adana'da terör saldırısı sonucu şehit olan polis memuru Mehmet Uyar'ın isminin verildiği Salihli Türk Birliği Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Yurdu'nu gezen Özdağ, daha sonra partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek, burada partililerle görüştü.

Konuşmasında Manisa'ya yapılan yatırımlar hakkında bilgiler veren Özdağ, yeni açılan spor salonu, okul, pansiyon gibi yerlere öncelikle şehitlerin isminin verileceğini, şehit yakınlarına az da olsa vefa borcunu ödemek istediklerini kaydetti.

- "Verilen sözler yerine geldi"

Yapılması için söz verdikleri yatırımları bir bir yerine getirdiklerini anlatan Özdağ, "Ne söz verdiysek yerine getiriyoruz, getirmeye de devam edeceğiz. Manisa?nın iletişiminde, ulaşımında, okullarında, fakültelerinde, organize sanayilerinde AK Parti vardır. Vaatlerimizin hepsini meclisten geçiriyoruz. Sabaha kadar çalışıyoruz" dedi.

Özdağ, gelecek seçimlerde AK Parti'nin oy oranını Manisa'da arttırmayı hedeflediklerini anlatarak, teşkilattan çalışmalarını sürdürmelerini istedi.

Manisa'daki AK Parti oy oranının Türkiye'ye örnek bir ortalamaya çıkarılması gerektiğini aktaran Özdağ, şunları kaydetti: "Biz bunu yaparız, Allah çalışana verir. Şimdi 2019 geliyor, Turgutlu'da bir seçim kaybettik ve bu seçimi kazanacağız. Dedikodu, gıybet yapmayacağız. Hep pozitif düşüneceğiz, hiç negatif düşünmeyeceğiz. Sonrasında da büyükşehir belediyesini alacağız. Manisa değerli bir şehir, şehzadelerin, Fatih'in, Kanuni'nin, Yıldırım Beyazıt'ın kentidir. Bu şehir şimdiki Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e yakışmıyor. Karşıyaka'da oturarak Çeşme'de tatil yaparak Manisa yönetilmez. 2019'da Manisa Büyükşehir Belediyesini AK Parti alacak ve bu kenti Türkiye'nin 1 numaralı kenti yapacağız. Her alanda Manisa'yı önde bir kent haline getireceğiz. Bunu yaparken de birlik ve beraberliğimizi bozmayacağız."

Özdağ, daha sonra Diyarbakır?ın Sur ilçesinde terör saldırısı sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Şahin'in yakınlarını ziyaret ederek başsağlığı diledi.

http://www.enpolitik.com/haber/4700/ozdag-verdigimiz-sozleri-yerine-getirmeye-devam-edecegiz.html

Sizin Yorumunuz:

*
*