Galatasaray Jem Karacan'ı kiraladı

Galatasaraya'da orta sahada oynayan Jem Karacan Bursaspor'a kiralandı. Bursaspor ile Galatasaray arasındaki görüşmelerin ardından Jem Karacan'ın sezon sonuna kadar Bursaspor'da forma giyeceği bildirildi.
Eklenme Tarihi: 01.02.2016 17:07:20 - Güncellenme Tarihi: 18.12.2019 07:39:14

Ligde kötü günler geçiren Galatasaray bir oyuncusunu kiraladı. Sezon arasında yaptığı transferler ile ikinci yarıya daha iyi bir başlangıç yapmak isteyen Galatasaray, orta sahada oynayan Jem Karacan'ı sezon sonuna kadar Bursaspor'a kiraladığını açıkladı. 

Bursaspor ile Galatasaray arasındaki görüşmelerde anlaşma sağlandı, Jem Karacan sezon sonuna kadar yeşil beyazlı kulüpte forma giyecek.

Galatasaray'la yapılan anlaşmada Jem Karacan, satın alma opsiyonuyla Bursaspor'a kiralandı. Bu arada yeşil beyazlıların istediği diğer bir isim olan Koray Günter için Galatasaray'la anlaşma sağlanamadı.

AYDIN KARABULUT GİTTİ

Bursaspor?da verimli olamayan Aytın Karabulut, bugün takımla ilişkisini kesti ve Gençlerbirliği?ne transfer olacağını söyleyerek Ankara'ya gitti. Bu arada Eskişehirspor?un ısrarla kadrosuna dahil etmek istediği Bakaye Traore ise Bursaspor?da kalmayı tercih etti.

http://www.enpolitik.com/haber/461/galatasaray-jem-karacani-kiraladi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*