Önce anket yaptı sonra getirdi!

Trabzonspor'daki yönetim değişikliğinin ardından takım kadrosunda da değişiklikler yapılmaya devam ediyor. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta Twitter adresinden taraftarlara eski oyuncularından hangisini takımda yeniden görmek istediklerini sordu. Anketten çıkan sonuç ile birlikte Trabzonspor harekete geçti.
Eklenme Tarihi: 28.01.2016 17:22:00 - Güncellenme Tarihi: 28.01.2016 17:22:00

Trabzonspor'da transferler devam ediyor. Trabzonspor, ara transfer mevsiminin en önemli sürprizlerinden birini gerçekleştirdi. Bordo-Mavililer, Bosingwa'yı geri getirdi.

Ara transfer mevsiminin son günlerinde Trabzonspor'da çok haraketli saatler yaşanıyor. Kamerunlu orta saha oyuncusu Stephane Mbia ile yollarını ayıran Karadeniz ekibi, eski yıldızı Jose Bosingwa'yı ise geri getirme kararı aldı.

Bordo-Mavililer, Portekizli savunma oyuncusu ile görüşüp, yıllık 2 milyon Euro olan daha önceki kontratını değiştirdi. Yeni sözleşmeye göre Bosingwa, Trabzon'dan sezonluk 1 milyon 250 bin Euro alacak.

3 haftaya hazır

Çapraz bağ sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalan Bosingwa'nın 3 hafta içerisinde tamamen hazır olacağı ve oynayabilecek duruma geleceği öğrenildi.

Portekizli yıldızın, birkaç gün içerisinde Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

Başkan Twitter'dan sormuştu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta 62 bin 600 takipçisinin bulunduğu Twitter hesabından transfer anketi yapmış ve "TS'de keşke devam etseydi diyeceğimiz oyuncu sizce hangisidir." diye sormuştu. Medjani, Bosingwa, ikisi ve hiçbiri şıklarının olduğu ankette en çok "ikisi" oy almıştı. Şimdi taraftarların en büyük merakı ise Bosingwa'dan sonra Medjani'nin de takıma geri dönme ihtimali...

http://www.enpolitik.com/haber/350/once-anket-yapti-sonra-getirdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*