'Damat futbolu karıştırmakla meşgul, tribünler öyle bir ders verir ki...'

Eklenme Tarihi: 18.02.2020 11:45:14 - Güncellenme Tarihi: 26.03.2020 14:07:17

İYİ Parti lideri Meral Akşener, "Ekonomiden anlamayan damat bey şimdi de anlamadığı bir başka alan olan futbolu karıştırmaya el atmış" diyerek Bakan Albayrak'a tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, son günlerde Süper Lig'de Trabzonspor'a yardım ettiği iddialarıyla gündeme gelen Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'a yüklendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin grup toplantısında konuştu. Akşener, son günlerde Süper Lig'de Trabzonspor'a yardım ettiği iddialarıyla gündeme gelen Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak'a yüklendi. Akşener, "Siyasetin spora karıştığı ülkelerde sporun ileri gidemediğini biliyorum. Ancak damat bey bakanlıktaki başarısızlığıyla gündeme gelmekten yorulmuş olacak ki bu aralar anlamadığı başka bir alanı, futbolu karıştırmakla meşgul. Yahu arkadaş bırakın insanlarımız istedikleri kulübe gönül versin, cahilce ettiğiniz her söz insanlarımızı rahatsız ediyor. Gereksiz tartışmalara sebep oluyorsunuz. Trabzonspor da bizim Fenerbahçe de bizim. Sayın Erdoğan damat bey üzerine vazife olmayan her işe karışıp ortalığı karıştırıyor. Gel Bursa’da konuştuğun Fenerbahçeli kardeşlerimin sesine kulak ver. Damadını artık taraftarın yakasından düşür. Yoksa o tribünler sana öyle bir ders verir ki şaşar kalırsın" dedi. 

http://www.enpolitik.com/haber/319683/damat-futbolu-karistirmakla-mesgul-tribunler-oyle-bir-ders-verir-ki.html

Sizin Yorumunuz:

*
*