15 Temmuz'da eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok, Davutoğlu'nun partisinde!

Eklenme Tarihi: 04.12.2019 10:16:00 - Güncellenme Tarihi: 17.01.2020 11:00:35


Eski AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partinin kurucular kurulunda 15 Temmuz'da eşi ve oğlunu kaybeden Nihal Olçok da yer aldı.

Olçok'un Bolu'da yapılan kurucular kurulu toplantısına katıldığı, yaptığı konuşmada Davutoğlu'nun FETÖ ile mücadelede samimiyetine inandığını söylediği öğrenildi. 

15 Temmuz Darbe Girişimi'nde oğlunu ve AK Parti'nin seçim reklam kampanyalarını yürüten eşi Erol Olçok'u kaybeden Nihal Olçok, AK Parti'nin FETÖ ile mücadelesine yönelik eleştirileriyle gündeme geldi. En son İçişleri Bakanı Süleymon Soylu'nun 15 Temmuz'un 'kara kutusu' Adil Öksüz hakkında 'Nerede olduğunu biliyoruz' açıklamasına Olçok, Twitter hesabı üzerinden "Bir seçim zamanı Apo gibi iade edilmek üzere, muhafaza mı ediliyor bir yerlerde?" diye yazmıştı. 

Diğer yandan eski AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kuracağı partide sona yaklaşılıyor. Bolu'da yapılan kurucular kurulu kampının ardından parti tüzüğü ve programında son rötuşların yapıldığı öğrenildi. İsim ve logonun henüz netleşmediği, 'güneş' ambleminin de beğenilenler arasında olduğu belirtildi.

http://www.enpolitik.com/haber/317990/15-temmuzda-esi-ve-oglunu-kaybeden-nihal-olcok-davutoglunun-partisinde.html

Sizin Yorumunuz:

*
*