Şehir Hastanesi sorunlarına ilişkin önerge AK Parti ve MHP oylarıyla reddedildi

Eklenme Tarihi: 28.11.2019 08:09:00 - Güncellenme Tarihi: 28.11.2019 08:12:04

Şehir hastanelerinin sorunlarına ilişkin İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş'ın Meclis’e sunduğu araştırma önergesi AKP-MHP oylarıyla reddedildi.

İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, yapıldığı ilk günden bu yana gerek -garanti- sözü verilerek yapılması gerekse de yapımı sonrası yaşanan aksaklıklarla gündeme gelen şehir hastanelerine ilişkin verdiği araştırma önergesi AKP ve MHP’nin ‘ret’ oylarıyla geri çevrildi.

Konuya ilişkin İYİ Parti TBMM Grubu'nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada "Ankara Milletvekilimiz Sayın Ayhan Altıntaş'ın, "Şehir hastanelerinin beklentileri ne kadar karşıladığı, maliyetleri ve hastanelerin kapatılmasıyla oluşan mağduriyetler" hakkında verdiği Araştırma Önergesi, Ak Parti ve MHP'nin ret oyları neticesinde kabul edilmemiştir" ifadelerine yer verildi.

Altıntaş’ın, TBMM Başkanlığı’na sunduğu “Şehir hastanelerinin beklentileri ne kadar karşıladığı, maliyetleri ve hastanelerin kapatılmasıyla oluşan mağduriyetler” konulu Araştırma Önergesi şöyle:

Kaynak Yeniçağ: Şehir hastaneleri 'araştırılsın'a AKP-MHP engeli

http://www.enpolitik.com/haber/317847/sehir-hastanesi-sorunlarina-iliskin-onerge-ak-parti-ve-mhp-oylariyla-reddedildi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*