Kumarhanede görülen Ak Partili Öztürk'ten ilginç açıklama: 'Oynamıyordum', 'izliyordum', 'FETÖ taktiği'

Eklenme Tarihi: 19.11.2019 13:01:00 - Güncellenme Tarihi: 18.01.2020 19:22:22

Gürcistan'ın Batum şehrinde kumarhanede görüntülenen Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Muğla eski Milletvekili Nihat Öztürk, ilginç bir savunma yaptı.

Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve 26. Dönem Muğla Milletvekili Nihat Öztürk'ün, Gürcistan'ın Batum şehrindeki bir kumarhanede yayınlanan görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu.

Görüntülerde Öztürk'ün kumar oynadığı, videonun 28. saniyesinde yanına gelen isminde Ak Parti Muğla eski İl Başkan Yardımcısı Ozan Balcı olduğu öne sürülmüştü.

"EKRANA BAKIYORDUM"

Nihat Öztürk'ten iddialara ilişkin açıklama geldi.

Oda TV'ye konuşan Ak Parti'li Öztürk, yalnızca ekrana baktığını savunarak, ?Bu parti içi muhalefetin bana hazırladığı bir kumpastır. Bu klasik bir FETÖ taktiğidir. Geçen yıl gerçekleşen bu olayın videosu bizleri ve partimizi yıpratmak için genel merkeze de gönderilmişti. AK Parti'yi yıpratmak isteyen FETÖ'cü zihniyet bir kez daha hortlamıştır. İnsanların yatak odalarına kadar girerek görüntülerini çekip servis eden zihniyet bu gün Batum'da ortaya çıkmıştır.?


http://www.enpolitik.com/haber/317637/kumarhanede-gorulen-ak-partili-ozturkten-ilginc-aciklama-oynamiyordum-izliyordum-feto-taktigi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*