Bakırköy'de bir evde 3 kişinin cansız bedeni bulundu!

Eklenme Tarihi: 15.11.2019 12:42:00 - Güncellenme Tarihi: 19.01.2020 01:53:02

Bakırköy Osmaniye'de bulunan bir dairede 1'i çocuk 3 kişinin cansız bedeni bulundu. AFAD ekiplerinin dairede yaptığı ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edildi. 

Bakırköy Kaymakamlığı olaya ilişkin Twitter'dan bir mesaj paylaştı. Kaymakamlık, şüpheli ölüm ihbarı üzerine ekiplerin adrese gittiğini ve 3 kişinin cansız bedeni ile karşılaştığını doğruladı. Kaymakamlık tarafından yapılan açıklama şöyle:

"15 Kasım 2019 Cuma  günü saat 06.45'te  155 Polis İmdat Hattına yapılan İlçemiz Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokakta şüpheli ölüm ihbarı üzerine bahse konu  adrese ivedilikle intikal edilmiş,  (Z.D),  (B.D) ve (A.D)  isimli  biri çocuk 3 kişinin  cansız bedeniyle karşılaşılmıştır.  Dairedeki koku nedeniyle AFAD  (KBRN) ekipleri sevk edilmiştir. Ekip tarafından yapılan ölçümlerde olay yerindeki kokunun siyanür olduğu tespit edilmiştir. Konu ile ilgili olay yerinde gerekli önemler alınmış olup,  adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Gelişmeler kamuoyu ile paylaşılmaya devam edilecektir."

Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polisin evdeki incelemesi sürüyor.

http://www.enpolitik.com/haber/317535/bakirkoyde-bir-evde-3-kisinin-cansiz-bedeni-bulundu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*