Türk Telekom özür diledi! '2 ay boyunca hediye internet sağlayacağız'

Türk Telekom, İstanbul'da dün yaşanan depremin ardından yaşanan iletişim sorununa ilişkin tüm mobil abonelerine 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacağını duyurdu.
Eklenme Tarihi: 27.09.2019 16:25:00 - Güncellenme Tarihi: 03.02.2020 00:58:28

İstanbul'da yaşanan 5,9 büyüklüğündeki depremde altyapı sorunları ile tamamen kullanılmaz hale gelen GSM operatörü Türk Telekom, kullanıcılarından özür diledi. 

Depremin ardından dördüncü kez açıklama yapan Türk Telekom'un duyurusunda 

"Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz. Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır" ifadeleri kullanıldı.

Turk Telekom'un açıklaması şöyle;

Türk Telekom Ailesi olarak, kesintisiz ve daha güvenli iletişim için yaptığımız mobil teknoloji yenileme çalışmaları sırasında meydana gelen deprem, şebekemizde aksamalara neden olmuştur.

Mobil abonelerimize bir süreliğine de olsa kesintisiz iletişim sağlayamamanın derin üzüntüsü içindeyiz. Yaşattığımız bu olumsuz deneyimden ötürü içtenlikle özür diler, sabır ve anlayışları için müşterilerimize teşekkür ederiz.

Yaşanan bu olumsuzluğu bir nebze de olsa telafi edebilmek adına, tüm mobil abonelerimize 2 ay boyunca aylık 5 GB, toplam 10 GB mobil internet tanımlanacaktır.

Tüm müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kullanıcılar ise söz konusu özür ve hediye jestine 'Bizler ailelerimize o an ulaşamadıktan sonra 100 GB internet verseniz neye yarar' şeklinde eleştirilerde bulunup tepki gösterdi.

http://www.enpolitik.com/haber/316405/turk-telekom-ozur-diledi-2-ay-boyunca-hediye-internet-saglayacagiz.html

Sizin Yorumunuz:

*
*