Dakikalarca kavga eden iki grup İstiklal Caddesi'ni savaş alanına çevirdi

Beyoğlu'ndaki İstiklal Caddesi'nde kalabalık iki grup henüz bilinmeyen bir sebeple dakikalarca kavga etti. Birbirlerini yerlerde sürükleyen kadınlar ve kavgaya karışan erkekler ortalığı savaş alanına çevirdi.
Eklenme Tarihi: 31.08.2019 10:22:00 - Güncellenme Tarihi: 26.12.2019 18:26:04

İstiklal Caddesi'nde aralarında kadınların da bulunduğu yaklaşık 10 kişi dakikalarca kavga etti. Kadın ve erkeklerin cam şişe ve kemerlerle birbirine girdiği kavga kameralara yansıdı.


KADINLAR ARASINDA BAŞLAYAN KAVGA BÜYÜDÜ


Taksim İstiklal Caddesi'nde iki grup arasında henüz bilinmeyen nedenle kavga çıktı. Kavga kadınlar arasında başladı. Kadınlar birbirlerinin saçlarından tutarak yerlerde sürükledi. Kadınları ayırmak için araya erkek arkadaşları girdi. Kadınları ayıramayan erkekler de kavgaya dahil oldu. Erkekler birbirlerine şişe ve kemerlerle saldırdı. Bir kişi göğsünden yaralanmasına rağmen kavgaya devam etti. Vatandaşların ihbarıyla olay yerine polisler geldi. Polisin gelmesiyle kavga sona erdi. Kavganın bitmesi ile bir grup taksiye binerek olay yerinden ayrıldı. Polislerin gelmesiyle yaralı kişi için ambulans çağrıldı.


YERLERDE SÜRÜKLEDİLER, KEMER VE ŞİŞELERLE VURDULAR


Yaşanan o anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde kadınların birbirlerini saçlarından çekmesi ve yerde sürüklemesi görülüyor. Kavgaya karışan erkekler ise birbirlerine kemer ve şişelerle vuruyor.


kaynak: dha

http://www.enpolitik.com/haber/315685/dakikalarca-kavga-eden-iki-grup-istiklal-caddesini-savas-alanina-cevirdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*