Monaco'dan Falcao transferi için sert açıklama: Saygısızlık

Galatasaray'ın transferini bitirmeye çalıştığı Falcao için Monaco'dan sert açıklama... Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov, Galatasaray'ın Fransa'ya gelip Falcao yerine kendileri ile görüşmeleri gerektiğini ve bu saygısızlığı kabul etmeyeceğini söyledi. Petrov ayrıca oyuncuyu kesinlikle bedavaya göndermeyeceklerini ekledi.
Eklenme Tarihi: 27.08.2019 10:47:00 - Güncellenme Tarihi: 15.01.2020 11:02:53

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 1-1 biten Konyaspor maçının ardından "Falcao gibi büyük bir golcüyü hangi hoca istemez? Herkesin istediği transfer. Başkanımız, yöneticilerimiz, profesyonel arkadaşlarımız almak için elinden geleni yapıyor" dedi. Terim'in birinci ağızdan açıkladığı Falcao transferini 2.Başkan Abdurrahim Albayrak'ın Kolombiyalı yıldızla çektirdiği fotoğrafın geciktirdiği biliniyor.


TRANSFER İÇİN SERT SÖZLER: SAYGISIZLIĞI KABUL EDEMEM


Sabah'ta yer alan habere göre; Monaco İkinci Başkanı Oleg Petrov'un da, "Galatasaray adına Fransa'ya kadar geliyorlarsa önce oyuncu ile değil kulüple görüşeceklerdi. Bu işte yeni olabilirim ama bu saygısızlığı kabul edemem. Bedavaya göndermeyeceğiz. Falcao'yu çok istiyorlarsa 5 milyon euro verecekler. Aksi halde Falcao hiçbir yere gitmez, Monaco'da sözleşmesini tamamlar ve sezon sonunda serbest kalıp istediği yere gider" dediği öğrenildi.


G.SARAY'IN BONSERVİS ÇIKMAZI


Finansal Fair Play'de eksi 2,5 milyon euro seviyesinde olan Galatasaray cephesi ise Falcao için bonservis ödemek istemiyor ve transferin kapanmasına bir hafta kala hangi oyuncusunu satacağını düşünüyor.

http://www.enpolitik.com/haber/315567/monacodan-falcao-transferi-icin-sert-aciklama-saygisizlik.html

Sizin Yorumunuz:

*
*