Melih Gökçek'in Mansur Yavaş'ı eleştirmek için yaptığı paylaşım alay konusu oldu

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, 21 Ağustos 2017 tarihinde yapılan bir paylaşımı yeniymiş gibi yorumlaması ve paylaşım üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmesi sosyal medyada alay konusu oldu.
Eklenme Tarihi: 26.07.2019 13:50:00 - Güncellenme Tarihi: 26.07.2019 13:51:15

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla alay konusu oldu.

Melih Gökçek, 21 Ağustos 2017 yılında paylaşılan bir gönderiyi alıntılayarak, yeniymiş gibi yorumladı. Gökçek söz konusu paylaşımla, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı eleştirmeye kalktı.


SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN PAYLAŞIM


2017 yılında atılan, "Eskiden Melih Gökçek ve iş yaptırdığı şirketler hassastı. Şimdilerde en yoğun saatlerde yollar kesilir, yol tamiratları haftalar sürer oldu" şeklindeki bir paylaşıma Gökçek, "Umarım Mansur Yavaş'a oy verenler farkı fark etmeye başlamıştır" diye yazdı.

İşte Gökçek'in o paylaşımı;


KENDİ YÖNETİMİNİ ELEŞTİRMİŞ OLDU

Tweet'in atıldığı dönemde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan Gökçek, farkında olmadan hem kendi partisine hem de kendi yönetimine eleştiride bulunmuş oldu.


kaynak: son dakika

http://www.enpolitik.com/haber/314637/melih-gokcekin-mansur-yavasi-elestirmek-icin-yaptigi-paylasim-alay-konusu-oldu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*