Binali Yıldırım, "Uğur Dündar'a nasıl güveneceksiniz?" sorusuna cevap verdi

Melih Gökçek, AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım'a "Uğur Dündar'a nasıl güveneceksiniz?" diye sorduğunu ve "Ben istiyorum ki hiçbir bahaneleri kalmasın" diye cevap aldığını aktardı.
Eklenme Tarihi: 08.06.2019 17:30:00 - Güncellenme Tarihi: 08.06.2019 17:33:11

Ankara Büyükşehir Belediye eski Başkanı Melih Gökçek, AK Parti İstanbu  lBüyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım'la arasında geçen Uğur Dündar diyaloğunu aktardı.

Binali Yıldırım, CHP İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu ile çıkacağı ortak yayın için sunucu olarak Uğur Dündar'ı tercih ettiğini açıkladı. Yıldırım'ın, ortak yayınla ilgili "Uğur Dündar'ı tercih ederim" sözlerine yanıt veren Dündar, "Adil olacağımdan beni tanıyan ve takip eden kimsenin kuşkusu yoktur" dedi.

GÖKÇEK: DÜNDAR HER TÜRLÜ OYUNU OYNADI, NASIL GÜVENECEKSİNİZ?

Konu üzerine resmi Twitter hesabından Binali Yıldırım'la arasında yaşanan diyaloğu aktaran Melih Gökçek,"Binali Bey'le görüştüm. Sayın Başbakanım ben Uğur Dündar'ın moderatörlüğünde Kılıçdaroğlu ile tartışmaya çıktım, Uğur Dündar bana her türlü oyunu oynadı. Nasıl güveneceksiniz? dedim" ifadelerini kullandı.

YILDIRIM: KENDİME GÜVENİYORUM

Gökçek, Yıldırım'ın soruya "Ben istiyorum ki hiçbir bahaneleri kalmasın. Ben Allah'ın izniyle kendime güveniyorum" diye yanıt verdiğini aktardı.

İşte o paylaşım;


kaynak: son dakika
http://www.enpolitik.com/haber/312314/binali-yildirim-ugur-dundara-nasil-guveneceksiniz-sorusuna-cevap-verdi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*