Fenerbahçe transfer bombasını patlatıyor! Comolli, Fransa'ya gitti

Transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe'de Sportif Direktör Damien Comolli'nin, Marsilya forması giyen İtalyan golcü Mario Balotelli'nin menajeriyle görüşmek için Fransa'ya gittiği iddia edildi.
Eklenme Tarihi: 17.05.2019 14:10:00 - Güncellenme Tarihi: 15.01.2020 06:45:29

Fenerbahçe, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Olimpik Marsilya'da forma giyen Mario Balotelli için harekete geçti. Gelecek sezon için yeni bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe'nin Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli için girişimlerde bulunduğu iddia edildi.

Bu sezon tam bir hayalkırıklığı yaşayan Fenerbahçe'de, sezon sonuna yaklaşılırken gelecek sezon çalışmaları şimdiden başladı. Kadrosunda büyük bir revizyona gidecek olan sarı-lacivertli ekipte birçok oyuncuyla yollar ayrılırken, gerekli bölgelere de takviyeler yapılacak.

COMOLLİ FRANSA'YA UÇTU

Gelecek sezon için yapacağı transferlerle güçlü bir kadro oluşturmayı planlayan Ersun Yanal ve ekibi Sportif Direktör Damien Comolli ile sürekli görüşme halinde. Gelecek sezonu şampiyon tamamlayarak taraftarını mutlu etmek isteyen Fenerbahçe'de, iddialara göre Sportif Direktör Damien Comolli Marsilya'da forma giyen Gana asıllı İtalyan milli futbolcu Mario Balotelli'ye teklif götürecek.

TEKLİF 2 YILLIK

Damien Comolli, Mario Balotelli'nin menajeriyle görüşmek için Fransa'ya uçacak. Comolli, Balotelli için 1+1 yıllık teklif yapacak.kaynak: fotomaç
http://www.enpolitik.com/haber/311643/fenerbahce-transfer-bombasini-patlatiyor-comolli-fransaya-gitti.html

Sizin Yorumunuz:

*
*