Fatih Terim'den futbolcularına uyarı!

Geçen hafta koltuğu devralan G.Saray, bugün Rize’de şampiyonluk yolunda oldukça kritik bir 90 dakikaya çıkacak. Tecrübeli hoca, talebelerine “Lider gidiyoruz, lider döneceğiz” diyerek hata istemediğini söyledi.
Eklenme Tarihi: 11.05.2019 12:13:00 - Güncellenme Tarihi: 11.05.2019 12:17:51

Galatasaray şampiyonluk için geri sayıma geçti. Sezon finali niteliğindeki Beşiktaş derbisinden zaferle çıkan ve üç hafta kala liderlik koltuğuna oturan sarı-kırmızılılarda heyecan tavan yapmış durumda.  Oyuncularına kupada deplasmanda Yeni Malatya’yı 5-2 yendikleri maçı hatırlatan tecrübeli teknik adam, “Lider gidiyoruz, lider döneceğiz. Fobi falan dinlemem hata istemiyorum” dedi.

Belhanda’nın yerine Ndiaye

Terim, işaret ettiği Malatya maçında oynamayan, bugün de cezası sebebiyle Rize’de sahada olamayacak Belhanda’nın yokluğunda hücumcu orta saha rolünü Ndiaye’ye verecek. Galatasaray’ın geçen hafta oynadığı Beşiktaş derbisinde saha dışında kalan Ndiaye, Malatya maçında iki asist yapmıştı. Senegallinin dikine oyunundan bu maçta da yararlanmak isteyen Terim’in elinde Emre Akbaba alternatifi de bulunuyor. Rize’yi devirip şampiyonluk kapısını ardına kadar açmak isteyen sarı-kırmızılılar, galibiyet geldiği takdirde son iki haftada dört puan alsa bile ipi göğüsleyecek. Bu yüzden tecrübeli hoca takımından Rize’den galibiyetle dönülmesi emrini verdi.

http://www.enpolitik.com/haber/311432/fatih-terimden-futbolcularina-uyari.html

Sizin Yorumunuz:

*
*