Bahçeli'den Türkçülük günü mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 Mayıs Türkçülük Günü vesilesiyle yayımladığı mesajda "Cumhur İttifakı'nın milli beka ve huzuru temin amacıyla kutlu hedeflerine ulaşması büyük bir ihtiyaç ve mecburiyettir." dedi.
Eklenme Tarihi: 03.05.2019 15:21:00 - Güncellenme Tarihi: 03.05.2019 15:23:43

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türkçülük Günü nedeniyle yayımladığı mesajda "Cumhuriyet'in 3. evresine geçişi yerine getiren Türk milliyetçiliği, devletin kurucu iradesinde yatan engin birikimini yarınlara taşıyacaktır. Cumhur İttifakı'nın milli beka ve huzuru temin amacıyla kutlu hedeflerine ulaşması büyük bir ihtiyaç ve mecburiyettir." dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 3 Mayıs Türkçülük Günü'ne ilişkin mesaj yayımladı.

Bahçeli mesajında şu ifadelere yer verdi:

"TARİHİNİ BİR SORUMLULUĞUMUZDUR"

''Bilinmelidir ki, Türk milliyetçileri her zaman ve her seviyede milli birlik ve kardeşlikten yanadır. Yanlışa yanlış demek, hıyanet ve karanlığın karşısında milli ve ahlaki tavır göstermek hem vakarımızın gereği, hem de üstlendiğimiz milli görevin gayesidir. Türk milletine tuzak kuranlardan hesap sormak, Türkiye'ye parmak sallayanlara haddini bildirmek tarihi bir sorumluluğumuzdur.

CUMHUR İTTİFAKI VURGUSU

Küresel tehditlerin, bölgesel tehlikelerin, emperyalist kuşatmaların tesirsiz hale getirilip püskürtülmesi hususunda dün olduğu gibi bugün de kararımız kesin, duruşumuz katidir. Elbette bir olacağız, sağlam birlikteliğimizle ülkemizin ve milletimizin bekasını mutlaka koruyacağız. Türkiye Cumhuriyeti kendi kaderine kendisi yön verecek, Cumhur İttifakı da istikbalin mimarı, istiklalin muhafızı olacaktır.''


kaynak: son dakika

http://www.enpolitik.com/haber/311201/bahceliden-turkculuk-gunu-mesaji.html

Sizin Yorumunuz:

*
*