Galatasaray yönetimi mahkemeye gidiyor!

Galatasaray yönetiminin, olaylı genel kurul sonrasında mahkeme yoluna başvurup en geç salı günü basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.
Eklenme Tarihi: 24.03.2019 13:21:00 - Güncellenme Tarihi: 24.03.2019 13:25:09

Olağan Mali Genel Kurul'da, ilk sayım sonrasında kapalı usul ile ibra oylamasının yapılmasını isteyen ve bu talepleri reddedilen Galatasaray yönetimi, genel kurulu mahkemeye taşıma kararı aldı.

Mali Genel Kurulda idari bakımdan ibra edilmeyen Galatasaray yönetiminin pazartesi günü yapacağı son değerlendirme toplantısının ardından avukatları aracılığı ile hukuki yollara başvuracağı öğrenildi. Yönetim, idari açıdan ibra edilmediği için 30 gün içinde kulübü seçime götürmek zorunda.

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Mahmut Recevik de, sosyal medya hesabından ibra oylamasının görüntülerini paylaşıp 'Evet' diyen üye sayısının ilk sayımda fazla olduğunu belirtti.

Recevik'in Twitter hesabından yaptığı paylaşımdaki görüntülerin mahkemede kullanılması bekleniyor.

Ayrıca Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu ayrıca en geç salı günü basın toplantısı düzenleyecek. Sarı-kırmızılılar, yaşanan genel kurul ve bundan sonraki süreç hakkında düşüncelerini dile getirip açıklamalarda bulunacak.kaynak: hürriyet
http://www.enpolitik.com/haber/310193/galatasaray-yonetimi-mahkemeye-gidiyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*