Dev Tablo Yuvasına Kavuştu

Eklenme Tarihi: 14.03.2019 15:35:12 - Güncellenme Tarihi: 21.12.2019 17:59:58

23 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında Mersinlileri sanatla buluşturan Bir Tablo Bin Fırça projesinin pek çok insanın emeğiyle hazırlanmış dev tablo yeni yuvasında yerini aldı.

Palm City Mersin AVM?de gerçekleşen etkinlik, her yaş grubundan insanın katılımıyla gerçekleşti. Nuit Reklam Ajansı?nın yönettiği projenin sanat yönetmenliğini ressam Cemil Özçelik?in yaptığı Bir Tablo Bin Fırça projesi yediden yetmişe birçok sanatseverin gönlünde taht kurdu. Proje bitiminde tablonun bağışlanacağına dair yapılan çağrıya gelen birçok talebin akabinde Musalı Veli Haşim Çiftçi İlkokulu tablonun yeni yuvası oldu. Çocukların hayallerini ve umutlarını yansıtan bin fırçalık bu mükemmel tablo yine çocukların umutlarını yeşertecek noktada yerini almış oldu.

Musalı Veli Haşim Çiftçi İlkokulu?nu temsilen tabloyu teslim alan okul müdürü Kenan Sar, böylesi bir dayanışmanın verdiği mutluluğu dile getirerek, çocuklar adına birlikteliğin ve paylaşmanın önemini belirterek, emeğe ve sanata olan destekleri adına Palm City Mersin ailesine teşekkür etti.

http://www.enpolitik.com/haber/309464/dev-tablo-yuvasina-kavustu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*