Fenerbahçe'de Ali Koç hüsranı

Mustafa Koç'un ölümünün ardından Ali Koç'un Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı olma ihtimalinin yükselmesi ile Fenerbahçe'nin hayalleri suya düştü. Ali Koç'un Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı'na geçme ihtimalinin yükselmesinin ardından Fenerbahçe'de başkanlık planları değişti.
Eklenme Tarihi: 27.01.2016 15:27:13 - Güncellenme Tarihi: 27.01.2016 15:44:06

Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe Başkanlığı'nı Ali Koç'a bırakması bekleniyordu fakat işler değişti. Mustafa Koç'un ölümünün ardından Ali Koç'un yönetim kurulu başkanı olma ihtimali iyice yükseldi. Ali Koç'un Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı seçilmesi halinde Fenerbahçe'de başkanlık koltuğuna kimin oturacağı merak konusu oldu. 

Yargıtay'ın şike davasındaki kararı onamasını bekleyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Ali Koç'u işaret ederek "Benden sonra başkan Ali Koç olacak" demişti.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un Türkiye'yi yasa boğan vefatından sonra Ali Koç'un babası Rahmi Koç tarafından Koç Holding YönetimKurulu Başkanlığı'na atanma ihtimali Aziz Yıldırım'ın da planlarını bozacak.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı olması durumunda, hayali olan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanlığı görevini de bir süre daha ertelemek zorunda kalacak olan Ali Koç'un nasıl bir tutum sergileyeceği merakla bekleniyor.

Sezon sonunda başkanlığı bırakması beklenen Aziz Yıldırım'ın Ali Koç cephesinde yaşanan bu gelişmelerden sonra nasıl bir karar alacağı ve hangi ismi işaret edeceği konusunda kulislerde şimdiden konuşulmaya başlandı.

http://www.enpolitik.com/haber/302/fenerbahcede-ali-koc-husrani.html

Sizin Yorumunuz:

*
*