4 büyüklerin maçları hafta sonu şifresiz

Ziraat Türkiye Kupası maçları tüm hızıyla devam ediyor. Futbolseverler, uzun bir aranın ardından 4 büyüklerin karşılaşmalarını açık kanaldan izleyebilecek. Ziraat Türkiye Kupası kapsamında Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor'un maçları hafta sonu şifresiz olarak yayınlanacak.
Eklenme Tarihi: 27.01.2016 11:12:09 - Güncellenme Tarihi: 27.01.2016 11:19:31

Ziraat Türkiye Kupası maçları devam ediyor! Dört büyüklerin Ziraat Türkiye Kupası maçları haftasonu şifresiz olarak yayınlanacak. Futbolseverler yıllar sonra Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un maçlarını hafta sonunda açık kanaldan izleyebilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun sezon başında yaptığı planlama gereği Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunun hafta sonu oynanacak olması; Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor taraftarlarını şifreli ekrana mahkum etmeyecek.

Dördü de garantiledi

Ziraat Türkiye Kupası'nda gruplarından çıkmayı garantileyen 4 büyüğün karşılaşmaları, yayıncı kuruluşun çeşitli kanallarından izlenebilecek.

Bilindiği üzere gruplarda geride kalan maçlar sonrasında Galatasaray, Gaziantepspor ile Fenerbahçe ise Kayserispor ile rakip olmuştu.

Kartal-Trabzon rakibini bekliyor

Beşiktaş ve Trabzonspor'un rakipleri ise bugün ve yarın oynanacak kupa karşılaşmaları sonrası belli olacak.

Statü gereği kupadaki son 16 maçları tek karşılaşma üzerinden oynanacak.

http://www.enpolitik.com/haber/287/4-buyuklerin-maclari-hafta-sonu-sifresiz.html

Sizin Yorumunuz:

*
*