'Gün Kardeşlik Günüdür'

Terör mağduru ailelere Ak Parti teşkilatlarından akın akın yardım gönderilmeye devam ediliyor. AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ?ın nezdinde başlatılan ?Doğu?ya bir el de sen uzat? kampanyasının İzmir etabı için AK Parti İzmir İl Başkanlığı?nca hazırlanan 2 TIR yola çıktı.
Eklenme Tarihi: 27.01.2016 11:30:01 - Güncellenme Tarihi: 25.03.2020 15:56:14

AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla Iliskiler Baskanı Selçuk Özdag'ın nezdinde baslatılan "Dogu'ya bir el de sen uzat" kampanyasının Izmir etabı için AK Parti Izmir Il Baskanlıgı'nca hazırlanan 2 TIR yola çıktı.

Izmir'deki kampanya, çok sayıda Izmirli vatandasın ilgisini gördü. Izmir'in 4 bir yanından insanlar gönderdikleri gıda, giyim, temizlik ve çesitli yardım malzemelerini gönderdi. Izmir Il Baskanlıgı'nın organize ettigi yardım götürecek tırlarda "Gün kardeslik günüdür" sloganlı AK Parti pankartları dikkat çekti.

Izmir'in Çigli ilçesinde yer alan eski tütün depoları içinde hazırlanan TIR'ların yola çıkmasından önce Il Baskanı Bülent Delican kısa bir açıklama yaptı. Delican açıklamasında "Yardım tırlarımızın yanında sevgi ve kardeslik de gönderiyoruz. Hepimiz terörün artık bitmesini istiyoruz ve bu terörde Allah'ın izni ile kökü kazınacak" dedi.

AK Parti Genel Merkez Sivil Toplum ve Halkla Iliskilerden Sorumlu Baskan Selçuk Özdag'ın Yardımcısı Rıfat Sait ise, terör çatısmalarının 10 gün içerisinde sonlanacagını dile getirdi.

http://www.enpolitik.com/haber/283/gun-kardeslik-gunudur.html

Sizin Yorumunuz:

*
*