Amigo Sefa'nın ölümü şüpheli

Ocak ayının ilk günlerinde bir otel odasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Amigo Sefa hakkında başlatılan soruşturma sürüyor. Fenerbahçe taraftar grubu Genç Fenerbahçeliler'in lideri Sefa Kalya'nın can verdiği otel odasında çok sayıda ilaç jelatini bulundu.
Eklenme Tarihi: 27.01.2016 09:17:56 - Güncellenme Tarihi: 27.01.2016 09:17:56

Kaldığı otel odasında ölü bulunan Sefa Kalya'nın ölüm soruşturmasında yeni bir gelişme yaşandı. Genç Fenerbahçeliler isimli taraftar grubunun lideri Sefa Kalya geçen hafta konakladığı otel odasında ölü bulunmuştu. Kalya'nın kaldığı otelde yapılan ilk incelemede, otel odasının banyo ve tuvalet olarak kullanılan bölümünde küçük kâğıt parçaları ve ayna önünde ismi tespit edilemeyen çok sayıda ilaç jelatini bulundu.

Yatağın üzerinde ise soğuk algınlığı için kullanıldığı belirlenen bir ilaca rastlandı. Olay yeri inceleme ekibi odada ve Kalya'nın aracında uyuşturucu veya uyarıcı maddeye rastlamadı. Kalya'nın ölü muayene tutanağında ise sol kol ve ön kolunda çok sayıda değişik çap ve ebatlarda yara tespit edildi. Lekelerin vücut arkası ve yüzünde oluştuğu muayene edilen cesette herhangi bir kesici delici alet yaralanması olmadığı gibi ateş izi veya herhangi bir darp ya da yaralanma izine rastlanmadığı da belirlendi.

http://www.enpolitik.com/haber/277/amigo-sefanin-olumu-supheli.html

Sizin Yorumunuz:

*
*