Selçuk Özdağ son noktayı koydu: Çalışmaya devam edeceğim!

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı olan, AK Parti Eski Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti 24-25-26'ıncı dönem Manisa milletvekilliği Selçuk Özdağ, basın açıklaması yaparak siyasete devam ederek çalışmaya devam edeceğini duyurdu.
Eklenme Tarihi: 10.01.2019 17:37:00 - Güncellenme Tarihi: 10.01.2019 17:33:57

31 Mart yerel seçimleri için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Doç. Dr. Selçuk Özdağ, yaptığı basın açıklamasında siyasete devam edeceğini bildirerek, "Şahsıma düşen bundan sonra ülke problemlerine kişi olarak eğilmek doğru bildiklerimizi söylemektir. Misyonum bundan sonra bu olacaktır" dedi.

Siyasetin millet için yapıldığına inandığını belirten Özdağ'ın twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamasının tamamı şöyle:  

" Siyaset millet için yapılır. Millet için yapılan siyasette milletin istek ve taleplerini dinlemek esastır.
Manisa halkının yoğun talepleri çerçevesinde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday adayı oldum.
Demokrasilerde siyasetin esas aktörü halktır.

Siyasetçi de onun istek ve taleplerini gerçekleştirmekle görevlidir. Ben hep halkımın,dayandığım tabanın;siyasetini yapmaya gayret ettim.Yüreğimle tabanıma bağlı kalırken aklımla da içinde bulunduğum partinin ölçülerine uymaya çalıştım.

Milletvekilliğim süresince hiç aksatmadan hafta sonlarımın tamamını Manisa’da partililerimle,vatandaşlarımla geçirdim. Hizmette asla ayrımcılık yapmadım, yüreğimi herkese açık tuttum. Kamplaştırıcı, ayırıcı siyasete pirim vermedim.

Hizmette “yaratılmışı severim,yaradandan ötürü” sözünü şiar edindim. Bugün de;kamplaştıran, ayrıştıran bir siyaseti doğru bulmuyorum, kimse bu milletten üstün veya önemli değildir. Siyasette esas olan insandır hiç bir şey insanın önüne geçemez.

Bugüne kadar iki partide siyaset yaptım BBP ve AK Parti. Gençlik yıllarında ise bugün hala kimliğimin baskın tarafını oluşturan ülkücü harekette gençlik liderliği görevini ifa ettim. Kimliğimin gereklerine uygun olarak da hep;milletim,partimden önde gelir şuuruyla hareket ettim.

Bugün de o noktadayım. Siyaset istişare ile farklı düşüncelere açık olarak yapılırsa millete faydalı olur. Siyasi hayatım boyunca idrakım,zekam,tecrübelerimin ışığında doğruya doğru yanlışa yanlış dedim, bundan sonra da böyle olacaktır.

Aday adaylığım sürecince Manisalı fedakar hemşerilerimin, teşkilatlarımızın ve gönüldaşlarımızın ilgi, teveccüh ve kadirşinastlıklarına teşekkür etmeyi bir borç telakki ediyorum.

Bu süreçte bize teveccüh göstererek,değer atfederek; adaylık teklifinde bulunan İYİ Parti ve SP‘nin çok değerli yetkililerine teşekkür ediyorum.Bu teklif sonrası Manisalı hemşehrilerimin destek,eleştiri ve tavsiyeleri çok değerliydi.

Bu süreçte bize teveccüh göstererek,değer atfederek; adaylık teklifinde bulunan İYİ Parti ve SP ‘nin çok değerli yetkililerine teşekkür ediyorum.Bu teklif sonrası Manisalı hemşehrilerimin destek,eleştiri ve tavsiyeleri çok değerliydi."

http://www.enpolitik.com/haber/261319/selcuk-ozdag-son-noktayi-koydu-calismaya-devam-edecegim.html

Sizin Yorumunuz:

*
*