Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir ilk daha!

Muhtarlarla yaptığı toplantılar çok ses getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan bir ilke imza atarak bugün Kaymakamlarla buluşacak. Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı külliyesinde muhtarlar toplantılarının yanı sıra Kaymakamlarla da buluşma toplantıları başlatması Türk siyasi tarihinde bir ilk oldu.
Eklenme Tarihi: 26.01.2016 10:08:25 - Güncellenme Tarihi: 02.04.2020 13:05:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhtarlar toplantılarının ardından artık kaymakamlarla da toplantılarda biraraya gelecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye'nin dört bir köşesinden gelen muhtar ve kaymakamlar ile yaptığı toplantılar sayesinden vatandaşların sıkıntılarını yakından öğrenecek.  


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çok ses getiren muhtarlar toplantılarının ardından bir ilke daha imza atıyor. Erdoğan bugün kaymakamlarla buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde muhtar toplantılarının yanı sıra Kaymakamlarla da buluşma toplantıları başlatıyor. 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 26 Ocak salı günü saat 13.00 da yapılacak ilk kaymakamlarla buluşma toplantısında Erdoğan'ın kaymakamlara Türkiye'nin gündemindeki terör, paralel yapı ile mücadele, millet-devlet uyumu konularında önemli mesajlar vereceği öğrenildi. 

Erdoğan Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından her hafta Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde biraraya geldiği ve 15'cisini geçtiğimiz günlerde yaptığı 400 kişilik gruplar halindeki muhtarlar toplantısıyla dikkatleri çekmişti.

Türkiye'de 50 bin 249 muhtar bulunuyor. Bu arada Türkiye'de 957 ilçe ve kaymakam,81 il valisi görev yapıyor. 

http://www.enpolitik.com/haber/237/cumhurbaskani-erdogandan-bir-ilk-daha.html

Sizin Yorumunuz:

*
*