Venezuela'dan görülmemiş jest! İstiklal Marşı'nı okuyup bayrağımızı yerden aldılar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela Devlet Başkanı Maduro tarafından resmi törenle karşılandı. Törende Venezuelalı askerler, İstiklal Marşı'nı hep bir ağızdan okudu. Maduro da karşılama töreni sırasında rüzgar nedeniyle çocuklarından elinden düşen Türk Bayrağını yerden kaldırarak gönülleri fethetti.
Eklenme Tarihi: 04.12.2018 08:31:00 - Güncellenme Tarihi: 04.12.2018 08:30:15

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Caracas'taki Miraflores Sarayı'nda Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro tarafından resmi törenle karşılandı.


MADURO TÜRK BAYRAĞINI YERDEN KALDIRDI


İki ülke marşlarının okunduğu törende, top atışının ardından Erdoğan askeri kıtayı selamladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ellerindeki Türk bayraklarıyla kendisini karşılayan çocukları da selamlayarak kısa bir süre sohbet etti.


Maduro da karşılama töreni sırasında rüzgar nedeniyle çocuklarından elinden düşen Türk Bayrağını yerden kaldırarak gönülleri fethetti.

DHA

VENEZUELA'DAN TÜRKİYE'YE JEST

Cumhurbaşkanı Erdoğan için düzenlenen resmi törende Venezuelalı askerler İstiklal Marşı'nı yüksek sesle okudu. Askerlerin İstiklal Marşı'nı hep bir ağızdan coşkuyla okuması takdir topladı.

    Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi törenin ardından Venezuela Devlet Başkanı Maduro ile başbaşa görüşmeye geçti.

    http://www.enpolitik.com/haber/233183/venezueladan-gorulmemis-jest-istiklal-marsini-okuyup-bayragimizi-yerden-aldilar.html

    Sizin Yorumunuz:

    *
    *