Beşiktaş'ın ertelenen maç tarihleri belli oldu

Dün akşam oynanması beklenen Trabzonspor Beşiktaş maçı yoğun kar yağışı nedeni ile ileri bir tarihe ertelendi. Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, yoğun kar yağışının etkisiyle oluşan elverişsiz saha koşulları nedeniyle ertelenen Mersin İdmanyurdu ve Trabzonspor maçlarını oynamak istedikleri tarihi açıkladı.
Eklenme Tarihi: 25.01.2016 13:38:06 - Güncellenme Tarihi: 26.03.2020 09:43:03

Dün Trabzon'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeni ile Beşiktaş-Trabzonspor maçının ertelendiği duyuruldu. Maçın ertelenmesinin ardından taraftarların beklediği açıklama geldi. Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Metin Albayrak, yoğun kar yağışının etkisiyle oluşan elverişsiz saha koşulları nedeniyle ertelenen Mersin İdmanyurdu ve Trabzonspor maçlarını oynamak istedikleri tarihi açıkla

Metin Albayrak, kötü hava koşulları sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Mersin İdmanyurdu ve Trabzonspor karşılaşmaları için planlama yaptıklarını ve bu konudaki görüşlerini Türkiye Futbol Federasyonu'na (TFF) bildireceklerini söyledi.

NTV Spor'a konuşan siyah-beyazlı yönetici, "Nereye gitsek kar peşimizi bırakmıyor. Trabzonlu olan Şenol Güneş Güneş de İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi de 'Böyle kar görmedik' diyorlar. Maçların ne zaman oynanacağını elbette biz belirleyecek değiliz, TFF'nin işi. Program çok yoğun olduğu için biz sadece önerimizi yapacağız. Bu da 3 Şubat ve 18 şubat tarihleri olacak. 3 Şubat'ta Mersin İdmanyurdu, 18 Şubat'ta Trabzonspor maçını oynamak istiyoruz" ifadelerihi kullandı. 

http://www.enpolitik.com/haber/216/besiktasin-ertelenen-mac-tarihleri-belli-oldu.html

Sizin Yorumunuz:

*
*