Uğur Meleke'den Fenerbahçe yorumu: 'Bu futbol prim-time’ı hak etmiyor'

Hürriyet yazarı Uğur Meleke, 0-0 sona eren Sivasspor-Fenerbahçe maçının ardından “Bu futbol prim-time’ı hak etmiyor” yorumunda bulundu. “Prime-time takımı değil bu bence” diyen Meleke, bu kalitede bir takımın ancak gündüz 13:00’te oynayabileceğini söyledi.
Eklenme Tarihi: 21.10.2018 09:52:00 - Güncellenme Tarihi: 21.10.2018 09:48:52

Hürriyet yazarı Uğur Meleke, 0-0 sona eren Sivasspor-Fenerbahçe maçının ardından “Bu futbol prim-time’ı hak etmiyor” yorumunda bulundu. “Prime-time takımı değil bu bence” diyen Meleke, bu kalitede bir takımın ancak gündüz 13:00’te oynayabileceğini söyledi.

Fenerbahçe’nin teknik direktörü Phillip Cocu’yla ilgili de “Kalıcı olmak istiyorsa artık şunu anlamalı: Süper Lig’de bir İstanbul büyüğünün A planı, uzun santrforuna şişirip serseri top kazanarak hücum etmek olamaz” ifadelerini kullanan Meleke, şöyle devam etti:

“Bu ligin koşullarında bir büyük takım bunu sıkışan bir maçın son çeyreğinde düşünebilir ama A planı bu olamaz. Dün son yarım saatte orta sahalar yürüyerek geçilmeye başlandığında her 2 takım da bolca pozisyon buldu ama o Rus Ruleti bölümüydü maçın. Her iki ekip de atabilirdi, ikisi de atamadı. Cocu bence o son yarım saate bakıp çok pozisyon ürettiklerini, iyi oynadıklarını filan zannetmemeli.”

http://www.enpolitik.com/haber/200022/ugur-melekeden-fenerbahce-yorumu-bu-futbol-prim-timei-hak-etmiyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*