AK Parti Sözcüsünden yerel seçim açıklaması: Taslak hazır

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yerel seçim hazırlıklarıyla ilgili, "Adaylık takvimi çalışıldı. Taslak hazır. MYK'ya sunulacak." dedi.
Eklenme Tarihi: 06.10.2018 19:44:00 - Güncellenme Tarihi: 06.10.2018 19:38:58

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, yerel seçim hazırlıklarıyla ilgili, "Adaylık takvimi çalışıldı. Taslak hazır. MYK'ya sunulacak." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, partisinin Kızılcahamam kampında gazetecilerin sorularını cevapladı. 

Çelik, 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın güvenlik oturumuyla ilgili,"Bu oturuma Cumhurbaşkanımız bizzat başkanlık etmiştir. Terörle mücadele konusundaki hassasiyetlerimiz, şimdiye kadar yaptıklarımız, terör örgütlerinin yeni metotları, şehirlerdeki yapılanmaları konusundaki hassasiyetlerin bir kere daha altı çizildi." dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yabancı danışmanlık şirketlerine ilişkin sözleriyle ilgili de konuşan Çelik, "Kendisinin genel hassasiyeti Türkiye'de yapılabiliyorsa özellikle proje, siyaset, metot geliştirme konusunda kendi firmalarımızla bunun yapılmasının daha doğru olacağı yönündedir. Dolayısıyla açık ve nettir. Spekülasyona açık bir nokta değil o danışmanlığın sona erdirilmesi, bundan sonra da kurumların bu hassasiyeti gözeterek ilerlemesi konusunda talimatları olmuştur." diye konuştu. 

Çelik, yerel seçim hazırlıklarıyla ilgili, "Adaylık takvimi çalışıldı. Taslak hazır. MYK'ya sunulacak." dedi. 

Başkonsolosluğa giden Suudi gazeteciden haber alınamaması

"Bir gazetecinin bu şekilde kaybolması Türkiye Cumhuriyeti gibi emin bir devletin hassasiyetle üzerinde duracağı bir şeydir." 

Ayrıntılar geliyor...

http://www.enpolitik.com/haber/199781/ak-parti-sozcusunden-yerel-secim-aciklamasi-taslak-hazir.html

Sizin Yorumunuz:

*
*