MHP'nin seçim kampı başladı: Gündemde ittifak var

MHP'de yerel seçim öncesi kamp programına başladı
Eklenme Tarihi: 29.09.2018 13:02:00 - Güncellenme Tarihi: 29.09.2018 12:57:26

MHP, yerel seçim kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Çalışmaları hızlandıran MHP, 28-30 Eylül tarihleri arasında Kızılcahamam'da kamp düzenliyor.

Partinin Kızılcahamam'da düzenlenen kampında, yerel seçim öncesi yapılacak çalışmalar ile belediye başkan adayları belirlendikten sonra yürütülecek faaliyetler ele alınacak. Kampta, MHP ile AK Parti arasında yerel seçimde de ittifak yapılması konusu değerlendirilecek.

MHP ile AK Parti arasında yerel seçimde de ittifak yapılması konusunun değerlendirileceği kampta, mevcut MHP'li belediyelerin taahhütlerini ne ölçüde yerine getirdiklerine ilişkin incelenen dosyalar da gündeme gelecek.

Kampta, ayrıca Türkiye'nin ekonomik ve siyasi gündemine ilişkin sunumlar yapılacak ve Meclise sunulan af teklifi de değerlendirilecek.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, yerel seçimlere yönelik mesajlar vermesi bekleniyor.

Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret

Toplantılara katılmak üzere ilçeye gelen Genel Başkan Bahçeli, otele gitmeden önce Ülkücü Şehitler Anıtı'nı ziyaret etti. Bahçeli ve beraberindekiler, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından dua ederek şehit isimlerinin yazılı olduğu alana karanfil bıraktı.

kaynak: iha/yenisafak

    http://www.enpolitik.com/haber/199649/mhpnin-secim-kampi-basladi-gundemde-ittifak-var.html

    Sizin Yorumunuz:

    *
    *