Ahmet Hakan'dan Nusret yorumu: Küresel cehaleti nedeniyle videoyu anında servis etmiş

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Venezüella Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun yemek yediği sırada çektiği görüntülerini paylaşan Nusret Gökçe'ye tepki gösterdi. Hakan, "İşte bu küresel cehaleti nedeniyle İstanbul’da kaçamak yaparken dükkânına da uğrayan Maduro’yu, lop etleri götürürken videoya çekmiş" dedi.
Eklenme Tarihi: 20.09.2018 08:05:00 - Güncellenme Tarihi: 20.09.2018 07:59:58

Ahmet Hakan,"İşçiye ‘it' diyen köşe yazarı" başlığıyla yayımlanan yazısında "Bizim dükkâna nice devlet başkanları gelmektedir, aha bakın da görün!" falan diye reklam yapmaya çok meraklıdır Nusret. Nereden bilsin Venezuela'da milletin açlıktan, enflasyondan, yoksulluktan, kıtlıktan kırıldığını" ifadesine yer verdi.

"Nusret, işte bu küresel cehaleti nedeniyle İstanbul'da kaçamak yaparken dükkânına da uğrayan Venezuela Devlet Başkanı Maduro'yu, lop etleri götürürken videoya çekmiş" diyen Hakan, şöyle devam etti:

"Ve görüntüleri de sosyal medya hesaplarından anında servis etmiş. Netice? Videoyu gören görmeyen herkes, 'Adama bak! Halkı açlıktan kırılıyor! Kendisi etleri götürüyor' dedi, diyor. Ulan Nusret! Yaktın adamı!"Kaynak: tr.sputniknews.com


http://www.enpolitik.com/haber/199417/ahmet-hakandan-nusret-yorumu-kuresel-cehaleti-nedeniyle-videoyu-aninda-servis-etmis.html

Sizin Yorumunuz:

*
*