Liverpool'da kıskançlık krizi: Benim Karius'tan ne farkım var?

Liverpool’da Loris Karius’un ayrılmasından sonra Simon Mignolet’e isyan etti. Karius’un transferini ‘garip’ olarak yorumlayan Belçikalı, kendisine de gelen tekliflerin olduğunu ancak cevap alamadıklarını ifade etti.
Eklenme Tarihi: 26.08.2018 18:38:00 - Güncellenme Tarihi: 26.08.2018 18:42:34

Beşiktaş’ın Liverpool’dan kaleci Loris Karius’u transfer etmesinden sonra adeta isyan çıktı. Kırmızılar’da forma giyen Belçikalı kaleci Mignolet, transfer dönemini kaçırmak istemediğini ve yeni bir kulüp aradığını ifade etti.

 Belçika basınına konuşan Mignolet, Karius üzerinden örnekler vererek, “Karius’un kiralanmasını garip buldum, ilginç geldi bana bu tercih. Çünkü benim de böyle kiralık gidebileceğim opsiyonlarım vardı. Ama bazı sebeplerden olmadı. Karius’un ayrılması benim için hiçbir şeyi değiştirmedi. Ben çok netim; oynamak istiyorum. 2. Ya da 3. kaleci olmak benim için fark etmez. Ben direkt oynamak istiyorum. Alacağım dakikalar benim için en önemlisi. Karius’un ayrılmasından sonra bana hiçbir şey söylenmedi. Liverpool’daki geleceğimi bilmiyorum. Bu hafta neler olacağını göreceğiz” dedi.


Kaynak: sampi10.gazetevatan.com

http://www.enpolitik.com/haber/198546/liverpoolda-kiskanclik-krizi-benim-kariustan-ne-farkim-var.html

Sizin Yorumunuz:

*
*