Diego Reyes savunmaya geliyor

Kadrosunda üç stoperi bulunan Fenerbahçe, Teknik Direktör Philipp Cocu'nun isteği doğrultusunda savunmaya takviye yapmaya hazırlanıyor.
Eklenme Tarihi: 24.08.2018 16:32:00 - Güncellenme Tarihi: 24.08.2018 16:36:04

Kadrosunda üç stoperi bulunan Fenerbahçe, Teknik Direktör Philipp Cocu'nun isteği doğrultusunda savunmaya takviye yapmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'nin yeni transferi Diego Reyes bu akşam saat 23:45'te İstanbul'da olacak. Son olarak Porto'da forma giyen ve bonservisi elinde olan Diego Reyes ile her konuda anlaşmaya varan Fenerbahçe, Meksikalı stopere sağlık kontrollerinin ardından resmi imzayı attıracak.

Öğlen saatlerinde Meksika'dan İstanbul'a doğru yola çıkan Diego Reyes, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Yeni evime gidiyorum. Bu yeni macera
için mutlu ve heyecanlıyım" ifadeleri kullandı.

Meksika'dan ayrılırken konuşan 25 yaşındaki oyuncu, "Rekabetçi bir ligde olacağımı biliyorum. Bence Türkler futbol konusunda tutkulu, ben de bunu
seviyorum. Çok mutluyum. Gelmeden önce stadyumların videolarını gördüm" dedi.

Henüz resmi sözleşmenin imzalanmadığını da itiraf eden Diego Reyes, "Mutluyum, heyecanlıyım. Formayı kapabilmek için uğraşacağım. Her şeyin güzel olduğu bir lige ve inanılmaz takımların olduğu bir lige gidiyorum" şeklinde konuştu.

http://www.enpolitik.com/haber/198484/diego-reyes-savunmaya-geliyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*