Güneş, Partizan maçını değerlendirdi: İstanbul zor olacak!

Şenol Güneş, Partizan maçı sonrası yayıncı kuruluş TRT'ye açıklamalarda bulundu.
Eklenme Tarihi: 24.08.2018 07:58:00 - Güncellenme Tarihi: 24.08.2018 08:01:43

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, beraberliğin kötü skor olmadığını ancak kazanmak için sahaya çıktıklarını söyledi. Güneş, İstanbul'daki maçın da zor geçeceğini kaydetti.


Şenol Güneş: "Defans arkalarında boşluk bulmayı düşündük. Dakika 27'ye kadar çok fazla atakları yoktu ama gol yedik. Sonrasında biz ataklar yaptık. Oyunun tamamında kazanmaya yakındık. Beraberlik kötü skor değil ama kazanmak istiyorduk. Sahamızda tur atlamak istiyoruz." şeklinde konuştu.

Bazı oyuncuların antrenman eksiği olduğunu vurgulayan Güneş, "Pepe'nin çarpışmaya bağlı görme sıkıntıları oldu, çıkarmak zorunda kaldık. Bu dönemi böyle geçmek zorundayız. Pazar maç var, sürekli seyahat ediyoruz. Milli takımdan dönen oyuncular uzun süre adaptasyon sorunu çekiyor. Vida, Pepe tam hazır değil. Quaresma bölüm bölüm iyi oynuyor. Bunun yanında geç gelenler, transferden gelenler var. Transfer devam ediyor, gitme düşüncesi olan var. Bunları biliyorsunuz." dedi.

Güneş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Çok az pozisyon veriyoruz, çok gol yiyoruz. Çok pozisyona giriyoruz, az gol atıyoruz. Erzurumspor maçı hariç. Santraforlara sırayla forma şansı geliyor, belki gitmesi gerekecek oyuncular olacak, belki yeni isimler gelecek. Partizan'ın iyi oyuncuları var. Hocaları da takımı iyi hazırlamış. Biraz zamana ihtiyaçları var. 1-1 de garanti skor değil, İstanbul'da da zor maç olacaktır."

Şenol Güneş: "Jeremain Lens ve Ryan Babel hafta sonu oynar. Oğuzhan Özyakup da oynayacaktır. Pepe'nin durumunu bilmiyorum, hastaneye gitti. Umarım ciddi bir şeyi yoktur." şeklinde sözlerini tamamladı.

http://www.enpolitik.com/haber/198468/gunes-partizan-macini-degerlendirdi-istanbul-zor-olacak.html

Sizin Yorumunuz:

*
*