Kemerle çocuk döven saldırgan gözaltına alındı!

Şanlıurfa'da simit sattığı öne sürülen küçük çocuğun, bindiği halk otobüsünde kimliği belirsiz kişi tarafından kemerle dövüldüğü görüntüler üzerinde saldırgan gözaltına alındı.
Eklenme Tarihi: 07.08.2018 20:15:00 - Güncellenme Tarihi: 02.03.2020 05:51:42

Şanlıurfa'da simit sattığı öne sürülen küçük çocuğun, bindiği halk otobüsünde kimliği belirsiz kişi tarafından kemerle dövüldüğü görüntüler, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

'Evinde gözaltı'

  Polis, saldırganın kimliğinin belirlenip, yakalanması için çalışma başlattı. Görüntüleri inceleyen ekipler, önce olayın gerçekleştiği bölgeyi tespit etti ve ardından çocuğu kemerle döven Y.B.'yi evinde gözaltına aldı.

Şanlıurfa?da, iddiaya göre simit satan 10 yaşlarındaki erkek çocuğu, halk otobüsüne bindi. Otobüs park halindeyken kimliği belirsiz bir saldırgan, bilinmeyen bir nedenle küçük çocuğa kemerle dakikalarca vurdu. Bu anlar, cep telefonu kamerasıyla kaydedilip, sosyal medyadan paylaşıldı.

Görüntülerde, kemerle dövülen çocuğun acı içinde kıvrandığı ve gözyaşı döktüğü görüldü. Görüntüyü izleyenler ise küçük çocuğu kemerle döven ve görüntü çeken kişiye tepki gösterdi. Polisin, kemerle çocuğu döven kişinin kimliğinin belirlenmesi ve yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi.

kaynak: hurriyet.com

http://www.enpolitik.com/haber/197936/kemerle-cocuk-doven-saldirgan-gozaltina-alindi.html

Sizin Yorumunuz:

*
*