Uyuşturucu operasyonunda ilginç diyalog: 'Lanet olsun adamım!'

KKTC'de polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda yakalanan Nijerya uyruklu şahıs kendisini gözaltına alan polislere, "Lanet olsun adamım. Bu benim işimdir. Her yeri kontrol ettim. Nasıl oldu da sizi göremedim" diyerek tepki verdi.
Eklenme Tarihi: 31.07.2018 12:45:00 - Güncellenme Tarihi: 31.07.2018 12:50:33

KKTC'de polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda yakalanan Nijerya uyruklu Mohammad Sani Magaji kendisini gözaltına alan polislere, "Lanet olsun adamım. Bu benim işimdir. Her yeri kontrol ettim. Nasıl oldu da sizi göremedim" diyerek tepki verdi.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti polisi, uyuşturucu ticareti yapılacağı yönünde ulaştığı bilgi üzerine harekete geçti. Mağusa- Lefkoşa karayolunda önlem alan polis ekipleri, burada yol kenarındaki bir tabelanın altına uyuşturucu bırakıldığını belirledi.

Bir süre sonra kiralık bir araçla gelen Mohammad Sani Magaji bölgenin güvenlik olup olmadığını kolaçan etmek için birkaç tur attı. Herhangi olumsuz bir duruma rastlamayan Magaji uyuşturucu dolu poşeti alırken, suçüstü yakalandı.


'Lanet olsun adamım'

Poşette, 135 gram uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Magaji, kendisini gözaltına alan polislere, "Lanet olsun adamım. Bu benim işimdir. Her yeri kontrol ettim. Nasıl oldu da sizi göremedim" dedi.

kaynak: karar.com

http://www.enpolitik.com/haber/197682/uyusturucu-operasyonunda-ilginc-diyalog-lanet-olsun-adamim.html

Sizin Yorumunuz:

*
*