'Tepki doğru ama adres yanlış'

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugün köşesinde, HDP eşbaşkanlarının TBMM’nin yeni dönem açılışına İstiklal Marşı bittikten sonra katılmalarına tepkisini dile getirdi. ​İnternet Haber yazarı Hadi Özışık ise "Tepki doğru ama adres yanlış" diyerek yazdı...
Eklenme Tarihi: 09.07.2018 08:19:00 - Güncellenme Tarihi: 09.07.2018 08:16:55

Habertürk yazarı Fatih Altaylı bugün köşesinde, HDP eşbaşkanlarının TBMM’nin yeni dönem açılışına İstiklal Marşı bittikten sonra katılmalarına tepkisini dile getirdi.

İnternet Haber yazarı Hadi Özışık ise konuya ilişkin şu ifadelere yer yerdi:

HDP eşbaşkanları TBBM'de İstiklal Marşı okumadı diye Fatih Altaylı kızıyor:

"Ayıplar olsun size..."
Tepki doğru ama adres yanlış. Fatih'in ayıplayacağı kişi ne Pervin Buldan'dır ne de öteki. "Bir oy İnce'ye bir oy HDP'ye" diyen kimse, onu ayıplayacaksın sevgili Fatih! 

İstanbul'un en az Kürt nüfusa sahip ilçelerinde 2. parti olmalarını CHPsağladı.. HDP'nin parlamentoda olmasını Tayyip Erdoğan düşsün diye CHP ve bizzat Kemal Kılıçdaroğlu istedi... 

Huylu uyundan vazgeçmiş değil Fatih; bunlar değişmez, değişemezler. Çünkü Senin de yazdığın gibi, bunlar "(...) vicdanlarını insanlığa değil, teröre köle etmekten caymıyor" caymayacaklar.. 

"Bir oy İnce'ye bir oy HDP'ye" diyenler bunu bilmiyor muydu sevgili Fatih? Biliyordu, ama dedim ya mesele Tayyip Erdoğan'ın düşürülmesiydi! 

Ve fakat...
Evdeki hesap çarşıya uymadı... 
HDP düşmesin diye, CHP'yi düşürdüler... 
O yüzden sevgili Fatih, kızman gereken, ayıplaman gereken, HDP'nin eşbaşkanları değil... Onlara yol verenlere kızacaksın. 

http://www.enpolitik.com/haber/196867/tepki-dogru-ama-adres-yanlis.html

Sizin Yorumunuz:

*
*