'1907 TL'ye de imza atarım'

16 yıldır Fenerbahçe forması giyen deneyimli kaleci Volkan Demirel, 30 Haziran'da sözleşmesinin sona erecek olmasıyla birlikte kulübün gelecek planlarını merakla bekliyor.
Eklenme Tarihi: 11.06.2018 11:16:00 - Güncellenme Tarihi: 11.06.2018 11:34:51

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 30 Haziran itibari ile son bulacak olan Volkan Demirel bir yandan Bodrum'da tatil yaparak sezonun yorgunluğunu atarken diğer yandan yeni sezon gelişmelerinden uzak kalmayarak gündemi takip ediyor.

Hemen hemen her fırsatta futbolu F.Bahçe'de bırakmak istediğini belirten Volkan'ın Aziz Yıldırım'ın seçimde kaybedip başkanlığa Ali Koç'un gelmesinin ardından geleceğinin ne olacağı merak konusu.

"F.BAHÇE SEVDALISIYIM"


Tecrübeli eldiven geleceği hakkında plan yapmadığını ve her halükarda kulüpten haber beklediğini ifade ederken oyuncusunun adına konuşan menajeri Erdinç Şehit şunları söyledi:

"Volkan Demirel, 2002 yılından bu yana sarı-lacivertli formayı giyiyor ve şu ana kadar sözleşmesiyle ilgili bir sorun ve sıkıntı yaşanmadı. Görüşmelerimiz 5 dakikayı geçmez. Önümüze bir sözleşme konur ve imzalar çıkarız. Volkan, 1907 TL'ye de imza atar. Şu an kulübümüz bir değişim içinde, gelecekle ilgili plan ve projeler var."

Tribünde davul çalarken takım kaptanlığına kadar yükselen Volkan Demirel, "Nasıl bir F.Bahçeli olduğumu herkes bilir. Para pul işlerini çok fazla konuşmam. Ben F.Bahçe sevdalısıyım. İmzaya hazırım" dedi.Kaynak: kralspor.ensonhaber.com

http://www.enpolitik.com/haber/195862/1907-tlye-de-imza-atar.html

Sizin Yorumunuz:

*
*