Sneijder'den Galatasaray sinyali

Futbol hayatını Katar'ın Al Gharafa takımında sürdüren Sneijder, Abdurrahim Albayrak'ı arayarak Galatasaray'a dönmek istediğini söyledi.
Eklenme Tarihi: 01.06.2018 14:36:00 - Güncellenme Tarihi: 01.06.2018 14:38:35

Sezon başında Galatasaray'a veda ederek Fransa'nın yolunu tutan, ardından da Katar'ın Al Gharafa takımına transfer olan Wesley Sneijder'de ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Hollandalı futbolcunun geçtiğimiz günlerde yönetici Abdurrahim Albayrak aracılığıyla başkan Mustafa Cengiz ve Fatih Terim'e geri dönüş için mesaj yolladığı belirlendi.

BOŞ SÖZLEŞMEYE BİLE İMZA ATARIM


34 yaşındaki futbolcunun, "G.Saray'ı unutamıyorum. O formayı yeniden giymek için her şeyi yapmaya hazırım. Boş sözleşmeye bile imza atarım" dediği kaydedildi.

SON KARAR TERİM'İN


Albayrak, Sneijder'in bu sözlerini başkan Cengiz'e iletti. Cengiz ise Fatih Terim'le görüştükten sonra yanıt vereceklerini söyledi. Başkan Cengiz'in Sneijder'in dönmesine sıcak baktığı ve Terim'in onay vermesi halinde hemen düğmeye basacağı ifade edildi.

G.Saray'dan sonra gittiği Nice'de bekleneni veremeyen tecrübeli orta saha oyuncusu, devre arasında Katar'ın Al Gharafa takımına transfer olmuştu.

Kaynak: kralspor.ensonhaber.com

http://www.enpolitik.com/haber/195566/sneijder-galatasaya-geri-gelmek-istiyor.html

Sizin Yorumunuz:

*
*